bosch-mutfakBosch servis olarak hizmet vermekte olan merkezimiz İstanbul’un en kapsamlı servis kuruluşu olup geniş araç filosu ve çağrı koordinasyon merkezi sayesinde en kısa zamanda destek talebinde bulunulan bölgeye ulaşabilmektedir.  Kuruluşumuzun teknik servis ekibini oluşturan çalışanlarımızın tamamı alanında ihtisas sahibidir.

Sektörde köklü bir mazisi olan Hit Servis Özel Bosch Servis merkezi, beyaz eşya servisçiliğine dair tüm hizmet kalemlerini aynı çatı altında toplamış, başta kurulum, bakım ve onarım olmak üzere tüm uygulamaları layığı ile yerine getiren bir marka olarak tüketicinin güvenini kazanmıştır.

Başlıca Hizmetlerimiz

Montaj

Performans ve tasarruf için doğru başlangıç adımı olarak görülen montaj uygulaması Bosch servis bünyesinde üst düzey standartlara bağlı kalınarak yapılmaktadır. Ücretsiz verdiğimiz keşif hizmeti sonrasında siz değerli müşterilerimizin onayı ile cihazınızın gereksinimlerini karşılayacak en uygun alan sabitleme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Bakım

Bosch servis bakım ekibimiz ilgili işlemi uzun vadede performans sağlayacak ve arızaların önüne geçecek uygulamalar bütünü olarak görmektedir. Bu sebeple periyodik müdahalede bulunduğumuz her cihaz için gönül rahatlığı ile kullanım garantisi verebilmekteyiz.

Onarım

Servisimiz bünyesinde onarım işlemine tabi tutulan her Bosch marka cihaz için işçilik ve parça garantisi vermekteyiz. İlgili süre kapsamında her hangi bir aksilik ile karşı karşıya kalmanız halinde onarım hizmeti ücretsiz olarak Bosch servis merkezimizce karşılanmaktadır.

Bosch Orijinal Yedek Parça Ve Aksesuar Temini

Elektrik enerjisi ile çalışan her cihazın bir kullanım ömrü olduğu gibi iç aksamlarında bir takım aksaklıkların belli bir zaman dilimi sonrasında meydana gelmesi oldukça doğaldır. Bu gibi durumlarda yapılması gereken en makul işlem parça değişimidir. Parça değişimi sayesinde Bosch marka cihaz performansındaki düşüklükler ve yaşanan tüm aksaklıklar kolaylıkla giderilebilir.

Ancak kullanılan yedek parça niteliğinde ürünlerin orijinal olması ileride doğabilecek sorunlarla yüz yüze gelmemek açısından büyük önem taşır. Bu bilinçle hareket eden Bosch Servisi deposunda markanız ile uyumlu orijinal yedek parça ve aksesuar seçeneklerini barındırmaktadır