Elektrik Süpürgesi Servisi

Elektrik süpürgesi servisi olarak bünyesinde her türlü uygulamaya ev sahipliği yapan Hit Servis özel servis hizmetleri alanında uzman çalışanları, teknik altyapısı ve her biri sektörel eğitimden geçmiş müşteri temsilcileri ile ihtiyacınız olan her türlü çözümü adresinize getirmektedir.

Elektrik süpürgesi denilince akla gelen başlıca hizmet kalemleri olan onarım, bakım ve parça temini alanında ayrıcalıklı sonuçlar üreten firmamız, sahip olduğu araç filosu ve koordinasyon sistemi sayesinde İstanbul içerisinde en hızlı ulaşım sağlayan tek özel servis kuruluşudur.

Hit Servis Elektrik süpürgesi servisi, diğer kuruluşlardan farklı olarak ev sahipliğinde bulunduğu tüm uygulamaları işçilik garantisi kapsamında yapan tek markadır. Vermiş olduğu garanti süresi dahilinde herhangi bir aksaklıkla karşı karşıya kalmanız halinde bedel talep etmeksizin onarım hizmeti sunmaktadır.

Sektörde köklü geçmişe sahip kimselerce temelleri atılan şirket, uzman teknik servis ekibi ile her marka ve model elektrik süpürgesinin gereksinimlerini giderebilecek nitelikleri bünyesinde barındırmaktadır.

Orijinal Parça Değişimi

Sadece servis uygulamaları ile değil satışını yaptığı ürünler ile de tercih edilen elektrik süpürgesi servis merkezimiz, merkez deposunda tüm markaların orijinal yedek parça ve aksesuar seçeneklerini bulundurmaktadır.

Sizlerde uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile ayrıcalık hizmet seçeneklerimizden faydalanmak isterseniz çağrı merkezi temsilcilerimiz ile bağlantıya geçmeniz yeterli olacaktır. Bölge birimimiz en kısa zamanda sizlere ulaşacaktır.

Hizmet verdiğimiz başlıca markalar

         
 Arnica  Kenwood  Fakir  Dyson  Philips
         
 Rowenta  Siemens  Aeg  Altus  Arçelik
         
 Arzum  Beko  Bluehouse  Bosch  Conti
         
 Cvs  Delonghi  Electrolux  Fantom  Felix
         
 Goldmaster  Grundig  Homend  Hoover  Jetline
         
 Karcher  King  Lavor  Lg  Miele
         
 Polti  Nilfisk  Premier  Profilo  Raks
         
 Regal  Samsung  Sarex  Severin  Sinbo
         
 Sunny  Thomas  Vestel  Zanussi  Libelle
   
 Zeyve  Rainbow