Beyaz Eşya Montaj Servisi

Bir beyaz eşyanın montajı o cihazdan elde etmek istediğiniz verimi sağlayabilmek maksadı ile yapılmış olan ilk ve önemli işlemdir.  Montajın bu denli önemli oluşunun sebebi etkilerinin cihazın tüm kullanım ömrü boyunca kendini gösteriyor olmasından ileri gelmektedir.

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ya da ankastre kategorisinde yer alan her hangi bir cihaz olsun doğru montaj sayesinde bu cihazların tamamı yüksek performans gösterecek, makul seviyede enerji harcaması yapacaktır. Bu sayede uzun süreli tasarruf imkanı elde etmeniz söz konusudur.

Montaj işleminin ihmal edilmesi sadece teknik değil güvenlik açısından da bir takım sorunları beraberinde getirir. Uygun alana konumlandırılmayan cihaz arzu edilen verimi sergileyemez hem bir takım teknik aksaklıklar nedeni ile ev sakinlerinin güvenini tehlikeye atabilir.

Montajda Güvenlik

Sektörde uzun bir maziye sahip olan Hit Servis,  montaj uygulamasını tecrübesi ışığında yarattığı kıstaslar bütününe bağlı kalarak gerçekleştir.  Ekibimiz öncelikle sahip olduğunuz cihaz için en uygun olan alanı belirleme işlemini yapar. Bu aşamayı keşif olarak isimlendiren firmamız ilgili uygulama için herhangi bir ücret talebinde bulunmamaktadır. İlgili işlemin ardından montaj işlemine başlanmadan önce sizlerin onayı alınır. Tüm süreçlerde estetik ve güvenlik esaslarından taviz verilmez.