Merkez Şube: Dülük Baba Mah/Eski Dülük Cad/No:67/A

Şehitkamil/Gaziantep.

Mail Adresi:

ertekgroup@gmail.com

Çagrı Merkezi Numaraları

Gaziantep: 0342 323 37 44 Mersin: 0533 916 79 02 Antalya: 0539 883 84 34

ŞEHİTKAMİL ARÇELİK SERVİSİ | (0342) 323 37 44

Gaziantep Şehitkamil Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servis Hizmetleri

Şehitkamil Arçelik Servisi Gaziantep


ŞEHİTKAMİL ARÇELİK SERVİSİ GAZİANTEP

Gaziantep’te Arçelik beyaz eşya teknik servis hizmeti veren teknik servis atolyemiz Arçelik markasının özel tamir servisligini yapmaktadır.

Şehitkamil Arçelik servisi olarak evlerinizde kullanmakta oldugunuz ev aletlerinin arıza çözümlerini sizlere biz sunuyoruz.

Gaziantep Ilinin Şehitkamil ilçesine  servis ekibi gönderimi yapan firmamız sizlere arızalı beyaz eşyalarınızın teknik çözümü konusunda en üst serviye mekanik bilgilerini kullanarak sizlere en iyi hizmeti saglamayı amaçlamaktadır.

Ev Aletleri katagorisinde bulunan beyaz eşyalar sıralamasında tamiratını ve teknik destegini sagladıgımız cihazlar sırasıyla Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Klima, Bulaşık Makinası, Buzdolabı, Klima , Termisifon, Fırın, Davlumbaz, Ankastre, Kombi, Derindondurucular  ve ufak ev alet edevatları başta gelmektedir. Biz Gaziantep Arçelik beyaz esya bakım onarım servisi olarak Şehitkamil bölgesindeki En profosyonel ve en kaliteli teknik ekibi sizlere sunmanın gururu içindeyiz. Arızalı Cihazlarınız için bizi arayın. Siz müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız.

En Hızlı, En Kaliteli Teknik Destek İçin; Şehitkamil Arçelik Servisi‘ni Seçin.

 

Şehitkamil Arçelik Klima Servisi

Kış ve Yaz aylarında evlerimizin olmazsa olmazı Klimalarımızın mutlaka belirli zaman periyotlarında  yıllık bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakımları Düzenli yapılan Klimalar uzun ömürlü olup arıza yaratmadan sıkıntıız çalışmaya devam etmektedir.Bir Arıza durumu söz konusu oldugu taktirde  Şehitkamil Arçelik servisimiz tam teçhizatlı profosyonel  bakım araçlamız ve  tecrübeli teknik servis ustalarımız ile 7/24 sizlerin hizmetinde olacakdır.

 

Şehitkamil Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi

Ev Aletleri söz konusu oldugunda beyaz eşya markalarının başında yer alan Arçelik markası evlerimizde en çok kullanılan tüketim araçlarının en tepesinde yer almaktadır. Bizler arıza sonrası özel teknik servis saglayan Arçelik beyaz eşya servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Arıza sonrası bizlere bildirmiş oldugunuz ev adreslerinize yönlendirdigimiz özel Arçelik teknik personellerimiz cihazların ( %98 )’ine adreste kesin çözüm üretebilmektedir, kalan ( %2 )’lik kısma ise yerinde tamiri mümkün olmayan beyaz eşya ev aletleri sıfatına girdiklerinden  dolayı Arçelik beyaz eşya  teknik servis atolyelerine getirilerek tamiratını atolyelerimizdeki işinde uzman teknik personel tarafından yapılıp sorunsuz şekilde sizlere teslimatı yapılmaktadır. Atolyeye getirilen Arçelik beyaz eşyalarının tamirat sonrası teste tabi tutulmadan sizlere kesinlikle getirilmez.

 

Beyaz Eşya Hizmetlerimiz

Şehitkamil Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Şehitkamil Arçelik Çamaşır Makinası Servisi

Şehitkamil Arçelik Buzdolabı Servisi

Şehitkamil Arçelik Fırın Servisi

Şehitkamil Arçelik  Klima Servisi

Şehitkamil Arçelik Ankastre Servisi

Şehitkamil Arçelik Termosifon Servisi

Şehitkamil Arçelik Bulaşık Makinası Servisi

Şehitkamil Arçelik  Kombi Servisi

Şehitkamil Arçelik Servisi

admin

2 Şu ana kadar yapılmış yorumlar

AhmetYayın tarihi 10:41 am - Mar 10, 2019

Gaziantep ilinin Şehitkamil ilçesinde korutürk caddesinde ikamet edyorum buzdolabım ve çamaşır makınamın ana ekranlarında hata kodu belırıyordu arkadaşları aradım geldıler sorunun cıhazın ıcındekı parçalardan kaynaklandıgını belırttıler ve cuzı bı fıat alıp tamıratını gerçekleştırdıler fakat benım takıldıgım nokta su arkadaşlardan önce ben Arçelik yetkili servisini çagırdım ve iki cihazımında ana kartlarında arıza oldugunu soyleyıp bana 2 cıhaz ıcın 980 tl bı fıat cıkarttılar ve yaptıramadım ne yalan söylim özel servıslere televızyonlarda cıkan haberler yüzünden pek ıtımatım yokdu fakat sunu anladımkı beş parmagın beşi bir degilmiş yetkili servisin 980 tl fiat çektigi iki cihazımı arkadaşlar 360 tlye halletiler kendilerine bir teşekkürü borç bildim ve siz diger arkadaşlarıda aydınlatmak ıstedım Allah ısınızı gücünüzü rast getirsin arkadaşlar emeginize elinize saglık

MelıkeYayın tarihi 3:00 am - Nis 8, 2019

Arçelık teknık servısı olarak hızmet sunan bu arkadaşlara kesınlıkle guvenebılırsınız buzdolabım ekranda sırasıyla e4 e1 e3 hata kodları verıyordu arkadaşlar geldıler sorunu katalogdan ınceleyıp gerekli ölçümleri yaptıktan sonra dondurucu bölumdekı sensör ve restans degışımını yaprak arızayı gıderdıler kendılerıne teşekkur edıyorum cıhazım şuan sorunsuz şekilde çalışmakta herkeze tavsıye ederim

Bir cevap yazın