Smart Home Bildschirme am Kühlschrank und an beliebigen anderen Stellen im Haus liefern – verbunden mit dem Media-Center-PC – Live-TV, aufgezeichnete Sendungen, DVD-Filme oder den Internetzugang. Oder Energiesparen und trotzdem nicht frieren: Einfach einige Stunden vor der Heimkehr per Handy die abgesenkte Heizung wieder einschalten. Das Siemens Smart-Home-Konzept mit innovativen Produkten und Lösungen erleichtert das Leben, macht es komfortabler und sicherer. Im Haus und im Außenbereich können die verschiedenen Geräte über eine zentrale Steuerung ein- und ausgeschaltet werden. Ein integriertes Netz bietet die Lösungen um verschiedene Geräte und Systeme im Haus zum Beispiel per Schnurlostelefon, Handy, PDA, PC oder Fernsehen zu steuern. Das Siemens Smart Home Konzept wird unterstützt von den Siemens Bereichen Automation & Drives, Building Technologies, Communications sowie Siemens-Electrogeräte und Fujitsu Siemens Computers. Smart Home Screen displays on the refrigerator as well as at other optional areas throughout the house are connected to the Media Center PC, offering you live TV images, recorded programs, DVD films and Internet access. Or save energy but stay warm: Simply use your mobile phone to switch the reduced heating system back on again a few hours before returning home. The Siemens Smart Home concept comprises innovative products and solutions for the fully interconnected house, making living more secure, comfortable, economical and entertaining. Development efforts are designed to create a comprehensive integrated network of all devices inside and outside of the house. As well as central control using a uniform operation concept which can be run on various types of devices, including a PDA, PC or a TV screen. The Siemens Smart Home Concept is supported by the Siemens divisions Automation & Drives, Building Technologies, Communication, as well as the subsidiaries Siemens Electrical Appliances and Siemens Fujitsu Computers.

Avrupa ve Anadolu yakası dahil tüm İstanbul’un tüm semtlerine hizmet götürme ayrıcalığına sahip olan Siemens Servisi, üstün kaliteli hizmet anlayışı, cazip fiyat seçenekleri, işçilik ve parça garantili uygulamaları ile tüketiciden tam not almış ender özel servis merkezlerinde biridir.

Kuruluş birikim ve bilgi sahibi bir anlayışın temsilcisi olarak her alanda kendini yenilemekte çalışanlarını periyodik eğitime tabi tutarak sektördeki gelişmelerden haberdar etmektedir. Müşteri odaklı çalışma anlayışını kendisine ilke edinmiş olan Siemens Servisi,  hangi model ve kategoride ürüne sahip olursanız olun yarattığı kaliteli çözümlerle sizlere kalıcı sonuçlar sunmaktadır.

Hizmet kalemlerini temel üç başlık altında sınıflandıran kuruluşumuz bilindik servis uygulamalarına ek olarak orijinal yedek parça ve aksesuar satışı da yapmaktadır.

Siemens Servisi’nin Başlıca Hizmet Kalemleri

Montaj-Kurulum

Sahip olduğunuz cihazın ilerleyen dönemlerdeki kullanım özelliklerini doğrudan ilgilendiren montaj işlemini evrensel standartlara bağlı kalarak icra eden kuruluşumuz, öncelikli olarak keşif işlemini gerçekleştirmektedir. Sahip olduğunuz cihazın gereksinimleri ve sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun alanı belirledikten sonra sabitleme işlemini tarafınızdan onay alınır. İlgili işlemin tüm aşamalarında estetik kaygılardan ve güvenlik esaslarında taviz verilmez.

Bakım

Siemens Servisi için bakım işlemi oluşabilecek arızaların önüne geçilmesini sağlayan en önemli uygulamadır. Periyodik yapılan bu işlemle birlikte cihazınız istenilen performansı kullanım ömrü boyunca sergiler. Doğru işleyiş nedeni ile fazla enerji tüketimine ihtiyaç duymaz bu sayede yüklü fatura tutarları ile karşı karşıya kalmazsınız.

Onarım

Tamir işlemine merkezimizde ayrı bir hassasiyet gösterilmektedir. Bizim hizmet anlayışımıza göre her hangi bir cihazın onarılmış kategorisinde değerlendirilmesi var olan aksaklığın bir daha tekrar etmemesi ile orantılıdır. Etik olmayan ticari yaklaşımların aksine Siemens servisi bünyesinde onarılmış hiçbir cihazın başka bir aksamında pürüzler meydana gelmez!

Yedek Parça ve Aksesuar

Var olabilecek tüm parça gereksinimlerinin bilincinde olan Siemens Servisi, tamamı yurt dışından ithal orijinal ürünleri merkez deposu bünyesinde barındırmaktadır. Yedek parça ve aksesuar  niteliğindeki ürünlerimizi çevre dostu olma özelliğine sahiptir. Siemens servisi hakkında daha fazla bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.