Merkez Şube: Dülük Baba Mah/Eski Dülük Cad/No:67/A

Şehitkamil/Gaziantep.

Mail Adresi:

ertekgroup@gmail.com

Çagrı Merkezi Numaraları

  • Gaziantep: 0342 323 37 44
  • Aydın:         0534 791 74 33
  • Mersin:        0534 791 74 33
  • Antalya:       0539 883 84 34

Başlık

Beyaz Eşya Servisi Ertek Group

Aylık arşiv Temmuz 2013

GAZİANTEP BEKO SERVİSİ

BEKO SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44

Gaziantep Beko Servisi, Beko Yetkili Servis; Gaziantep’de en önemli beyaz eşya markalarından biri olan Beko markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede Beko servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi Beko marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da Beko yetkili servis ihtiyacını doğurur.

Biz Gaziantep’de hizmet veren özel Beko servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm Beko beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz Beko beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

BEKO SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

(0342) 323 37 44 numarali Beko Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Beko Buzdolabı servisi , Beko  Çamaşır Makinesi Servisi , Beko  Bulaşık Makinesi Servisi, Beko Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ BEKO SERVİSLERİ

Şahinbey Beko Servisi
Karataş Beko Servisi
Merveşehir Beko  Servisi
Binevler Beko Servisi
Şehitkamil Beko Servisi
Akyol Beko  Servisi

 

GAZİANTEP SHARP SERVİSİ


SHARP SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44

Gaziantep’de en önemli beyaz eşya markalarından biri olan Sharp markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede  sharp servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi Sharp marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da sharp yetkili servis ihtiyacını doğurur.
Biz Gaziantep’de hizmet veren özel sharpservisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm Sharp beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz arçelik beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

SHARP SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

(0342) 323 37 44 numarali  Sharp Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.Sharp Buzdolabı servisi , Sharp Çamaşır Makinesi Servisi , Sharp Bulaşık Makinesi Servisi, Sharp Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ SHARP SERVİSLERİ
Şahinbey Sharp Servisi
Karataş Sharp Servisi
Merveşehir Sharp  Servisi
Binevler Sharp Servisi
Şehitkamil Sharp Servisi
Akyol Sharp  Servisi

BEYLERBEYİ SHARP SERVİSİ, BİNEVLER SHARP SERVİSİ, ÇİKSORUT SHARP SERVİSİ, CİNDERESİ SHARP SERVİSİ, DÜZTEPE SHARP SERVİSİ, GAZİKENT SHARP SERVİSİ, HACIBABA SHARP SERVİSİ, KARAGÖZ SHARP SERVİSİ, KARŞIYAKA SHARP SERVİSİ, SAÇAKLIK SHARP SERVİSİ, ŞAHİNBEY SHARP SERVİSİ, ŞEHİTKAMİL SHARP SERVİSİ, SEKİZŞUBAT SHARP SERVİSİ, TÜRKTEPE SHARP SERVİSİ, YUKARIBAYIR SHARP SERVİSİ
Bölgelerinde Sharp Servis Hizmeti Verilmektedir

 

GAZİANTEP AEG SERVİSİAEG SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44


AEG Yetkili Servis; Gaziantep’de en önemli beyaz eşya markalarından biri olan AEG markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede AEG servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi AEG marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da AEG yetkili servis ihtiyacını doğurur.

Biz Gaziantep’de hizmet veren özel AEG servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm AEG beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz AEG beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

AEG SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

(0342) 323 3744  numarali AEG Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

AEG Buzdolabı servisi , AEG Çamaşır Makinesi Servisi , AEG Bulaşık Makinesi Servisi, AEG Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ AEG SERVİSLERİ

Şahinbey AEG Servisi
Karataş AEG Servisi
Merveşehir AEG  Servisi
Binevler AEG Servisi
Şehitkamil AEG Servisi
Akyol AEG  Servisi

GAZİANTEP GAGGENAU SERVİSİ

 


GAGGENAU SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44


Gaggenau Yetkili Servis; Gaziantep’de en önemli beyaz eşya markalarından biri olan Gaggenau markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede Gaggenau servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi Gaggenau marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da Gaggenau yetkili servis ihtiyacını doğurur.

Biz Gaziantep’de hizmet veren özel Gaggenau servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm Gaggenau beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz Gaggenau beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

GAGGENAU SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

(0342) 323 37 44 numarali Gaggenau Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Gaggenau Buzdolabı servisi , Gaggenau Çamaşır Makinesi Servisi , Gaggenau Bulaşık Makinesi Servisi, Gaggenau Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ GAGGENAU SERVİSLERİ

Şahinbey Gaggenau Servisi
Karataş Gaggenau Servisi
Merveşehir Gaggenau  Servisi
Binevler Gaggenau Servisi
Şehitkamil Gaggenau Servisi
Akyol Gaggenau  Servisi

GAZİANTEP GENERAL SERVİSİ

GENERAL SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44

General Yetkili Servis; Gaziantep’de en önemli beyaz eşya markalarından biri olan General markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede General servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi General marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da General yetkili servis ihtiyacını doğurur.

Biz Gaziantep’de hizmet veren özel General servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm General beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz General beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

GENERAL SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

(0342) 323 37 44  numarali General Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

General Buzdolabı servisi , General Çamaşır Makinesi Servisi , General Bulaşık Makinesi Servisi, General Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ GENERAL SERVİSLERİ

Şahinbey General Servisi
Karataş General Servisi
Merveşehir General  Servisi
Binevler General Servisi
Şehitkamil General Servisi
Akyol General  Servisi

 

GAZİANTEP DAIKIN SERVİSİ


DAIKIN SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44

Daıkın Yetkili Servis;Gaziantep’de en önemli Klima Kombi  markalarından biri olan Daıkın markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede Daıkın servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi Daıkın marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da Daıkın yetkili servis ihtiyacını doğurur.

Biz Gaziantep’de hizmet veren özel Daıkın servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm Daıkın beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz Daıkın beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

DAIKIN SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

(0342) 323 37 44  numarali Daıkın Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Daıkın Klima, Kombi, Termisifon Arızalarında  Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ DAIKIN SERVİSLERİ

Şahinbey Daıkın Servisi
Karataş Daıkın Servisi
Merveşehir Daıkın  Servisi
Binevler Daıkın Servisi
Şehitkamil Daıkın Servisi
Akyol Daıkın  Servisi

GAZİANTEP DEMİRDÖKÜM SERVİSİ


DEMİRDÖKÜM SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44

Gaziantep Demirdöküm Yetkili Servis; Gaziantep’de en önemli Klima Kombi  markalarından biri olan Demirdöküm markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede Demirdöküm servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi Demirdöküm marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da Demirdöküm yetkili servis ihtiyacını doğurur.

Biz Gaziantep’de hizmet veren özel Demirdöküm servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm Demirdöküm beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz Demirdöküm beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

DEMİRDÖKÜM SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

(0342) 323 37 44  numarali Demirdöküm Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Demirdöküm Buzdolabı servisi , Demirdöküm Çamaşır Makinesi Servisi , Demirdöküm Bulaşık Makinesi Servisi, Demirdöküm Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ DEMİRDÖKÜM SERVİSLERİ

Şahinbey Demirdöküm Servisi
Karataş Demirdöküm Servisi
Merveşehir Demirdöküm  Servisi
Binevler Demirdöküm Servisi
Şehitkamil Demirdöküm Servisi
Akyol Demirdöküm  Servisi

GAZİANTEP WHİTE WESTİNGHOUSE SERVİSİ


WHITE WESTİNGHOUSE SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44

White Westinghouse Yetkili Servis; Gaziantep’de en önemli beyaz eşya markalarından biri olan White Westinghouse markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede White Westinghouse servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi White Westinghouse marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da White Westinghouse yetkili servis ihtiyacını doğurur.

Biz Gaziantep’de hizmet veren özel White Westinghouse servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm White Westinghouse beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz White Westinghouse beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

WHITE WESTİNGHOUSE  SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

(0342) 323 15 67  numarali White Westinghouse Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

White Westinghouse Buzdolabı servisi , White Westinghouse Çamaşır Makinesi Servisi , White Westinghouse Bulaşık Makinesi Servisi, White Westinghouse Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ WHITE WESTİNGHOUSE  SERVİSLERİ

Şahinbey White Westinghouse Servisi
Karataş White Westinghouse Servisi
Merveşehir White Westinghouse  Servisi
Binevler White Westinghouse Servisi
Şehitkamil White Westinghouse Servisi
Akyol White Westinghouse  Servisi

GAZİANTEP FRİGİDAİRE SERVİSİ


FRİGİDAİRE SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44

Frigidaire Yetkili Servis;Gaziantep’de en önemli beyaz eşya markalarından biri olan Frigidaire markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede Frigidaire servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi Frigidaire marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da Frigidaire yetkili servis ihtiyacını doğurur.

Biz Gaziantep’de hizmet veren özel Frigidaire servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm Frigidaire beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz Frigidaire beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

FRİGİDAİRE SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

(0342) 323 15 67  numarali Frigidaire Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Frigidaire Buzdolabı servisi , Frigidaire Çamaşır Makinesi Servisi , Frigidaire Bulaşık Makinesi Servisi, Frigidaire Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ FRİGİDAİRE SERVİSLERİ

Şahinbey Frigidaire Servisi
Karataş Frigidaire Servisi
Merveşehir Frigidaire  Servisi
Binevler Frigidaire Servisi
Şehitkamil Frigidaire Servisi
Akyol Frigidaire  Servisi

GAZİANTEP ALTUS SERVİSİ


ALTUS SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44

Altus Yetkili Servis; Gaziantep’de en önemli beyaz eşya markalarından biri olan Altus markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede Altus servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi Altus marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da Altus yetkili servis ihtiyacını doğurur.

Biz Gaziantep’de hizmet veren özel Altus servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm Altus beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz Altus beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

ALTUS SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

(0342) 323 37 44  numarali Altus Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Altus Buzdolabı servisi , Altus Çamaşır Makinesi Servisi , Altus Bulaşık Makinesi Servisi, Altus Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ ALTUS SERVİSLERİ

Şahinbey Altus Servisi
Karataş Altus Servisi
Merveşehir Altus  Servisi
Binevler Altus Servisi
Şehitkamil Altus Servisi
Akyol Altus  Servisi

SERVİS MERKEZİNİ ARA