Merkez Şube: Dülük Baba Mah/Eski Dülük Cad/No:67/A

Şehitkamil/Gaziantep.

Mail Adresi:

ertekgroup@gmail.com

Çagrı Merkezi Numaraları

 • Gaziantep: 0342 323 37 44
 • Aydın:         0534 791 74 33
 • Mersin:        0534 791 74 33
 • Antalya:       0539 883 84 34

Başlık

Beyaz Eşya Servisi Ertek Group

Aylık arşiv Ekim 2013

ANTALYA FRİGİDAİRE SERVİSİ

ANTALYA FRİGİDAİRE SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: 338 3 339
Antalya Frigidaire etkili teknik servisi olarak Antalya’da Frigidaire beyaz eşyaların bakım onarım ve tamiratını yapmaktayız.
Frigidaire Servisi olarak Frigidaire Beyaz eşya kategorisinde Frigidaire Buzdolabı,Frigidaire Çamaşır Makinesi,Frigidaire Bulaşık Makinesi,Frigidaire Fırın ve Frigidaire cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta beyazesyayetkiliservis.com‘a hoşgeldiniz.

Sorunla ilgili öncelikle “cihaz kitapçığında” olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet Frigidaire marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Frigidaire Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Frigidaire Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek sey Frigidaire marka cihazınızı Frigidaire Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.

Frigidaire Servisi Antalya profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

Frigidaire Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Frigidaire Servisi olarak hizmet etmektedir.

0533 916 79 02 numarali Frigidaire Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Antalya İlinin Geneline Servis Çıkartıyormusunuz ?

Antalya Frigidaire beyaz eşya servisi
olarak Antalya ilinde bulunan Kepez, Konyaaltı, Döşemealtı, Muratpaşa, Lara, Meltem, Kundu, Serik, Mevlana, Akseki, Korkuteli, Finike, Demre, Aksu, Gündogmuş, Elmalı, Gazipaşa, Kaş, Manavgat, Belek, İbradi ve Kumluca İlçelerinede elektronik ev eşyaları alanında en öncü marka Frigidaire markası oldugundan dolayı arızalanan tüm Frigidaire beyaz eşyalara biz hizmet veriyoruz. Frigidaire ilk olarak 1847 yılında Berlin’de kurulmuştur. Başta sadece dış ülkelerin birtakım ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan firma daha sonra büyüyerek tüm dünyada popülasyonunu arttırmıştır. Son olarak sanayi devriminden sonra üretmeye başladığı ev aletleri tüm dünyaya transfer etmeye başlamıştır. Ülkemizde de uzun yıllardır Frigidaire marka ürünler kullanılmaktadır. Bu ev aletlerin bu denli fazla ilgi görmesinin nedeni çok uzun yıllardan beri firmanın sektörde göstermiş oldugu tecrübenin verdiği etkiyle çok kaliteli mallar üretmeleridir.

Frigidaire Servisi Antalya Olarak Hizmet Verdigimiz Beyaz Eşyalar Sırasıyla Aşagıdadır..

 • Frigidaire Buzdolabı  Servisi  Antalya
 • Frigidaire Çamaşır Makinası Servisi Antalya
 • Frigidaire Fırın Servisi Antalya
 • Frigidaire Bulaşık Makinası Servisi Antalya
 • Frigidaire Kurutma Makinası Servisi Antalya
 • Frigidaire Ankastre Ocaklar Servisi Antalya
 • Frigidaire Kombi Servisi Antalya
 • Frigidaire Klima Servisi Antalya
 • Frigidaire Termisifon Servisi Antalya
 • Frigidaire Şohben Servisi Antalya
 • Frigidaire Ufak Ev Aletleri Servisi Antalya

 

 

 

ANTALYA LG SERVİSİ


ANTALYA LG SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ : 338 3 339

Antalya LG servisi olarak sizlere sorunumuzu anlatıyoruz.Antalya’da LG Yetkili Servisine ulaşmak zordur Biz Antalya LG Beyaz Eşya Servisi olarak sizlere LG markasıyla ilgili en iyi LG teknik servis hizmetini size bir telefon uzaklığında sunuyoruz. Antalya LG servisi olarak sizlere LG beyaz eşya servis hizmetini kesintisiz sunmaktadır. LG markalı ürünleriniz için Antalya’daki ERTEK GROUP irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca beyaz eşya katogorisinde sadece Antalya LG servisi hizmeti sunmuyoruz,bunun yanı sıra LG klima,LG buzdolabı,LG çamaşır makinesi,LG bulaşık makinesi,LG kombi v.b cihazların etkili teknik servisligini yapıyoruz

Antalya İlinin Geneline Servis Çıkartıyormusunuz ?

Antalya LG beyaz eşya servisi
olarak Antalya ilinde bulunan Kepez, Konyaaltı, Döşemealtı, Muratpaşa, Lara, Meltem, Kundu, Serik, Mevlana, Akseki, Korkuteli, Finike, Demre, Aksu, Gündogmuş, Elmalı, Gazipaşa, Kaş, Manavgat, Belek, İbradi ve Kumluca İlçelerinede elektronik ev eşyaları alanında en öncü marka LG markası oldugundan dolayı arızalanan tüm LG beyaz eşyalara biz hizmet veriyoruz. LG ilk olarak 1847 yılında Berlin’de kurulmuştur. Başta sadece dış ülkelerin birtakım ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan firma daha sonra büyüyerek tüm dünyada popülasyonunu arttırmıştır. Son olarak sanayi devriminden sonra üretmeye başladığı ev aletleri tüm dünyaya transfer etmeye başlamıştır. Ülkemizde de uzun yıllardır LG marka ürünler kullanılmaktadır. Bu ev aletlerin bu denli fazla ilgi görmesinin nedeni çok uzun yıllardan beri firmanın sektörde göstermiş oldugu tecrübenin verdiği etkiyle çok kaliteli mallar üretmeleridir.

LG Servisi Antalya Olarak Hizmet Verdigimiz Beyaz Eşyalar Sırasıyla Aşagıdadır..

 • LG Buzdolabı  Servisi  Antalya
 • LG Çamaşır Makinası Servisi Antalya
 • LG Fırın Servisi Antalya
 • LG Bulaşık Makinası Servisi Antalya
 • LG Kurutma Makinası Servisi Antalya
 • LG Ankastre Ocaklar Servisi Antalya
 • LG Kombi Servisi Antalya
 • LG Klima Servisi Antalya
 • LG Termisifon Servisi Antalya
 • LG Şohben Servisi Antalya
 • LG Ufak Ev Aletleri Servisi Antalya

 

 

ANTALYA ARÇELİK SERVİSİ


ANTALYA ARÇELİK SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ : 338 3 339

Antalya Arçelik servisi olarak sizlere sorunumuzu anlatıyoruz.Antalya’da Arçelik Yetkili Servisine ulaşmak zordur Biz Antalya Arçelik Beyaz Eşya Servisi hizmetleri size Arçelik markasıyla alakalı en kaliteli  Arçelik teknik servis hizmetini size bir telefon uzaklığında sunuyoruz. Antalya Arçelik ev aletleri ve beyaz esya servisi olarak sizlere Arçelik beyaz eşya teknik servis hizmetini zamanında sunmaktayız. Arçelik logolu ürünleriniz için Antalya’daki ERTEK GROUP çagrı merkezi numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca beyaz eşya katagorisinde sadece Antalya Arçelik servisi hizmeti sunmuyoruz,bunun yanı sıra Arçelik klima,Arçelik buzdolabı,Arçelik çamaşır makinesi,Arçelik bulaşık makinesi,Arçelik kombi v.b cihazların etkili teknik servisligini yapıyoruz

Antalya Arçelik servisi beyaz eşya teknik servisi olarak müşteri hassasiyetini kendisine görev  edinen anlayışımızla Arçelik servisi, Ertek Group çağrı merkezi telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir teknik servis atolyesinde bulunan operatörlerimizden yardım isteyebilirsiniz. Her dakika alanında uzman ve bu işin eğitimini almış  teknik personelimizle servis hizmeti hakkında veya ürünler ile ilgili sorularını bizlere danışabilirsiniz.

Antalya Arçelik servisi teknik servis hizmetleri olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile Antalya’ın her semtine servis hizmeti götürmekteyiz. Teknik servisimiz gün aşırı yüzlerce müşterinin hizmet talebine bir yıl servis garantili teknik servisi hizmeti vermektedir.

Antalya Arçelik Servisi

Deneyimli Antalya Arçelik Servisi, Arçelik servis teknik personellerimizin tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Arçelik beyaz eşya teknik servisi, Arçelik servisi ürün montaj ve demontajı, servis bakımı,onarım ve tamiratı konusunda müşterilerini memnun kalmaları için elimizden gelen çabayı ve imkanı sağlamaktayız.

Antalya Arçelik servisi olarak her bölgeye yakın Arçelik servisimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere hizmet sağlayabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Antalya Arçelik servis onarım bakım ve montaj işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güvendir. Beyaz sya servisi ekibimiz siz ev aletleri kulllanıcılarının evıne ulaştıgı taktirde arıza yapan cihazın gerekli kontrolünü saglayıp arıza tespiti yaparak müşteriden onay alıp sonra arıza onarımına başlamaktadır. Arıza yapan ev aletinde ihtiyaç duyuldugu  takdirde yedek parça değişimi yapılmaktadır. Antalya Arçelik servis olarak Arçelik ürün arızalarında 7 gün 24 saat Arçelik beyaz esya özel teknik  servis hizmeti ile yanınızdayız. 

Arçelik Servisi Antalya Olarak Hizmet Bölgelerimiz

Muratpaşa, Konyaaltı, Kepez, Döşemealtı, Lara, Meltem, Gazipaşa, Kaş, Manavgat, Mevlana, Belek, Akseki, Finike, Demre, Korkuteli, İbradi, Kumluca, Serik, Elmalı, Alanya, Aksu, Gündogmuş,  İlçelerine Arçelik beyaz eşya etkili teknik servis hizmeti verilmekteyiz.
Beyaz eşya tamiri konusunda bizlere hiç düşünmeden güvenebilirsiniz. Arçelik Teknik Servisleri Ertek Group olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, güvenilir, çevreye duyarlı, kullanıcı haklarına saygılı, en kaliteli hizmet veren, ev aletleri kullanıcısı odaklı ve sürekli kendini yenileyen  kullanıcının her koşulda yanında olduğunu hissettiren bir Arçelik servisiyiz.

Sagladıgımız Arçelik teknik  servis hizmetini sürekli yenileyen bir kadro ve zamanın  gerekliliklerini yerine getiren uzman, kaliteye önem veren parmakla gösterilen alanındaki tüm rakiplerini geride bırakmış bir Arçelik servisi olarak hizmet yapmaktayız.

Antalya Arçelik Teknik Servisi

Antalya Arçelik servisi Ertek Group Müşteri hassaslıgını hedefleyen anlayışa sahip, kendi şubelerimizde yaratmış oldugumuz mobil Arçelik teknik  servis ağı ile kullanıcılarımıza internet üzerinden ulaşmayı en kaliteli ve en hızlı Arçelik teknik servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Antalya Arçelik Teknik servis çözüm merkezi’ne telefondan 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir.

Beyaz Eşya Servis, Arçelik  Klima Servis, Arçelik Buzdolabı Servis, Arçelik Çamaşır Makinası Servis, Arçelik Bulaşık Makinası Servis, Arçelik Derin Dondurucu, Arçelik Fırın, Arçelik Ankastre ve Ocaklarınızın tamiratını yapmaktayız.

Ertek Group Beyaz Eşya Atolyesinde Siz Degerli Müşterilerine Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi Hizmeti verilmektedir.
Arçelik Beyaz Eşya Servisi olarak firmamızdan beklediğiniz performansı almanızın garantisiyiz.

ARÇELİK SERVİSİ MERSİN


MERSİN ARÇELİK SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ : (0533) 916 79 02

Mersin Arçelik servisi olarak sizlere sorunumuzu anlatıyoruz.Mersin’de Arçelik Yetkili Servisine ulaşmak zordur Biz Mersin Arçelik Beyaz Eşya Servisi olarak sizlere Arçelik markasıyla ilgili en iyi Arçelik teknik servis hizmetini size bir telefon uzaklığında sunuyoruz. Mersin Arçelik servisi olarak sizlere Arçelik beyaz eşya servis hizmetini kesintisiz sunmaktadır. Arçelik markalı ürünleriniz için Mersin’deki ERTEK GROUP irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca beyaz eşya katogorisinde sadece Mersin Arçelik servisi hizmeti sunmuyoruz,bunun yanı sıra Arçelik klima,Arçelik buzdolabı,Arçelik çamaşır makinesi,Arçelik bulaşık makinesi,Arçelik kombi v.b cihazların yetkili teknik servisligini yapıyoruz

ARÇELİK BEYAZ ESYA SERVİSİ MERSİN HİZMET BÖLGELERİ 

ARÇELİK Teknik Servisi Mersin, Mersin Beyaz Eşya, Klima, Kombi, Buzdolabı, Fırın, Çamaşır, Bulaşık Makinası Tamiri,
ANAMUR ARÇELİK SERVİSİ, AYDINCIK ARÇELİK SERVİSİ, BOZYAZI ARÇELİK SERVİSİ,  ÇAMLIYAYLA ARÇELİK SERVİSİ, ERDEMLİ ARÇELİK SERVİSİ, GÜLNAR ARÇELİK SERVİSİ, MEZİTLİ ARÇELİK SERVİSİ, MUT ARÇELİK SERVİSİ, SLİFKE ARÇELİK SERVİSİ, TARSUS ARÇELİK SERVİSİ, TOROSLAR ARÇELİK SERVİSİ, YENİŞEHİR ARÇELİK SERVİSİ

ARÇELİK Beyaz Eşya Teknik Servis Hizmeti Saglamaktayız.

BEKO SERVİSİ MERSİN


MERSİN BEKO SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ : (0533) 916 79 02

Mersin Beko servisi olarak sizlere sorunumuzu anlatıyoruz.Mersin’de Beko Yetkili Servisine ulaşmak zordur Biz Mersin Beko Beyaz Eşya Servisi olarak sizlere Beko markasıyla ilgili en iyi Beko teknik servis hizmetini size bir telefon uzaklığında sunuyoruz. Mersin Beko servisi olarak sizlere Beko beyaz eşya servis hizmetini kesintisiz sunmaktadır. Beko markalı ürünleriniz için Mersin’deki ERTEK GROUP irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca beyaz eşya katogorisinde sadece Mersin Beko servisi hizmeti sunmuyoruz,bunun yanı sıra Beko klima,Beko buzdolabı,Beko çamaşır makinesi,Beko bulaşık makinesi,Beko kombi v.b cihazların yetkili teknik servisligini yapıyoruz

 

BEKO BEYAZ ESYA SERVİSİ MERSİN HİZMET BÖLGELERİ 

ANAMUR BEKO SERVİSİ, AYDINCIK BEKO SERVİSİ, BOZYAZI BEKO SERVİSİ,  ÇAMLIYAYLA BEKO SERVİSİ, ERDEMLİ BEKO SERVİSİ, GÜLNAR BEKO SERVİSİ, MEZİTLİ BEKO SERVİSİ, MUT BEKO SERVİSİ, SLİFKE BEKO SERVİSİ, TARSUS BEKO SERVİSİ, TOROSLAR BEKO SERVİSİ, YENİŞEHİR BEKO SERVİSİ
Beko Beyaz Eşya Teknik Servis Hizmeti Saglamaktayız.

BOSCH MERSİN SERVİSİ


MERSİN BOSCH SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ : (0533) 916 79 02

Mersin Bosch servisi olarak sizlere sorunumuzu anlatıyoruz.Mersin’de Bosch Yetkili Servisine ulaşmak zordur Biz Mersin Bosch Beyaz Eşya Servisi olarak sizlere Bosch markasıyla ilgili en iyi Bosch teknik servis hizmetini size bir telefon uzaklığında sunuyoruz. Mersin Bosch servisi olarak sizlere Bosch beyaz eşya servis hizmetini kesintisiz sunmaktadır. Bosch markalı ürünleriniz için Mersin’deki ERTEK GROUP irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca beyaz eşya katogorisinde sadece Mersin Bosch servisi hizmeti sunmuyoruz,bunun yanı sıra Bosch klima,Bosch buzdolabı,Bosch çamaşır makinesi,Bosch bulaşık makinesi,Bosch kombi v.b cihazların yetkili teknik servisligini yapıyoruz

 

BOSCH BEYAZ ESYA SERVİSİ MERSİN HİZMET BÖLGELERİ 

ANAMUR BOSCH SERVİSİ, AYDINCIK BOSCH SERVİSİ, BOZYAZI BOSCH SERVİSİ,  ÇAMLIYAYLA BOSCH SERVİSİ, ERDEMLİ BOSCH SERVİSİ, GÜLNAR BOSCH SERVİSİ, MEZİTLİ BOSCH SERVİSİ, MUT BOSCH SERVİSİ, SLİFKE BOSCH SERVİSİ, TARSUS BOSCH SERVİSİ, TOROSLAR BOSCH SERVİSİ, YENİŞEHİR BOSCH SERVİSİ
Beko Beyaz Eşya Teknik Servis Hizmeti Saglamaktayız.

MERSİN ALTUS SERVİSİ


MERSİN ALTUS SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ : (0533) 916 79 02

Mersin Altus servisi olarak sizlere sorunumuzu anlatıyoruz.Mersin’de Altus Yetkili Servisine ulaşmak zordur Biz Mersin Altus Beyaz Eşya Servisi olarak sizlere Altus markasıyla ilgili en iyi Altus teknik servis hizmetini size bir telefon uzaklığında sunuyoruz. Mersin Altus servisi olarak sizlere Altus beyaz eşya servis hizmetini kesintisiz sunmaktadır. Altus markalı ürünleriniz için Mersin’deki ERTEK GROUP irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca beyaz eşya katogorisinde sadece Mersin Altus servisi hizmeti sunmuyoruz,bunun yanı sıra Altus klima,Altus buzdolabı,Altus çamaşır makinesi,Altus bulaşık makinesi,Altus kombi v.b cihazların etkili teknik servisligini yapıyoruz

 

ALTUS BEYAZ ESYA SERVİSİ MERSİN HİZMET BÖLGELERİ 

ANAMUR ALTUS SERVİSİ, AYDINCIK ALTUS SERVİSİ, BOZYAZI ALTUS SERVİSİ,  ÇAMLIYAYLA ALTUS SERVİSİ, ERDEMLİ ALTUS SERVİSİ, GÜLNAR ALTUS SERVİSİ, MEZİTLİ ALTUS SERVİSİ, MUT ALTUS SERVİSİ, SLİFKE ALTUS SERVİSİ, TARSUS ALTUS SERVİSİ, TOROSLAR ALTUS SERVİSİ, YENİŞEHİR ALTUS SERVİSİ
Beko Beyaz Eşya Teknik Servis Hizmeti Saglamaktayız.

SERVİS MERKEZİNİ ARA