Merkez Şube: Dülük Baba Mah/Eski Dülük Cad/No:67/A

Şehitkamil/Gaziantep.

Mail Adresi:

ertekgroup@gmail.com

Çagrı Merkezi Numaraları

  • Gaziantep: 0342 323 37 44
  • Aydın:         0534 791 74 33
  • Mersin:        0534 791 74 33
  • Antalya:       0539 883 84 34

ALTUS BEYAZ ESYA SERVİSİ GAZİANTEP

Gaziantep Altus Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Teknik Servis Hizmetleri Ertek Group Altus Beyaz Eşya Teknik Servisi İletişim Bilgileri Aşagıdadır

ALTUS SERVİSİ GAZİANTEP


GAZİANTEP ALTUS SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44

Gaziantep Altus Servisi,Altus Yetkili Servis;Gaziantep’de en önemli beyaz eşya markalarından biri olanAltus markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede Altus servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi Altus marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da Altus yetkili servis ihtiyacını doğurur.

Biz Gaziantep’de hizmet veren özel Altus servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm Altus beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz Altus beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

ALTUS SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

(0342) 323 37 44 numarali Altus Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Altus Buzdolabı servisi , Altus Çamaşır Makinesi Servisi , Altus Bulaşık Makinesi Servisi, Altus Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ ALTUS SERVİSLERİ

Şahinbey Altus Servisi
Karataş Altus Servisi
Merveşehir Altus  Servisi
Binevler Altus Servisi
Şehitkamil Altus Servisi
Akyol Altus  Servisi

Gaziantep Teknik Servisi

SERVİS MERKEZİNİ ARA