Merkez Şube: Dülük Baba Mah/Eski Dülük Cad/No:67/A

Şehitkamil/Gaziantep.

Mail Adresi:

ertekgroup@gmail.com

Çagrı Merkezi Numaraları

  • Tel     : 0342 323 37 44
  • Gsm  : 0539 883 84 34

Gaziantep Arçelik Servisi

Ertek Group olarak verdigimiz hizmetin sonuna kadar arkasındayız. 7/24 Arçelik Teknik Servis Çagrı Merkezi numaralarından bizlerle irtibata geçebilir, tüm sorun ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.. Arıza sonucunda meydana gelen sıkıntılarınızı yan tarafta bulunan SERVİS TALEP butonuna tıklayarak açılan sayfadaki formu doldurup bizlere mail yoluylada adresinizi ve şikayetinizi iletebilirsiniz

Hizmet Verdigmiz Arçelik Beyaz Eşyalar

Ertek Group Arçelik Beyaz Eşya Servisi Olarak Gaziantep İlinin Şehitkamil, Şahinbey, Binevler, Karataş İlçeleri Başta Olmak Üzere Tamir Bakım ve Onarımını Yaptıgımız Ev Aletleri Sırasıyla Aşagıdadır.

BUZDOLABI TAMİRİ

Arçelik Teknik Servis hizmetleri olarak teknolojinin geliştiginin bizde farkındayız ve elamanlarımızıda bu sisteme entegre ederek kendi kadromuzu herzaman güçlendirme çabası içindeyiz. Bizler beyaz eşya katagorisinde bulunan evlerimizin en temel ihtiyacı olan Nofrost ve Derindonrucu katagorisinde bulunan buzdolaplarınızı itina ile tamiratını yapıp sizlere teslimatını saglamanın gururu içindeyiz. Arızalarınız için bizi seçin. Güvenli Kaliteli Hizmet Ertek Group

ÇAMAŞIR MAKİNASI TAMİRi

Beyaz Eşya Teknik Servsi olarak, evlerinizde arıza yapan çamaşır makinalarının tamir bakım işlerini Ertek Group Beyaz Eşya Servisine sorunsuz teslim edebilirsiniz. Profosyonel ekibimiz ve alanında uzman kadromuz ile sizlere herzaman daha iyi hizmeti sunmaya 1997 yılından beri devam ediyoruz. Ertek Group Türkiye'nin her ilinde açtıgı Teknik Servis Atolyeleri İle Beyaz Eşya Tamiri Konusunda Halka Hizmet Mantıgıyla Bugünkü konumuna gelmiş bulunmaktadır. Kaliteli Hizmet İçin Ertek group'u Seçin.

BULAŞIK MAKİNASI TAMİRİ

Gündelik ev hayatımızda kullanmakta oldugumuz Arçelik Beyaz Eşyalar katagorisinde bulunan Arçelik Bulaşık Makinaları ev hanımlarının vazgeçilmezi haline gelmiş bulunmaktadır. Bu denli kıymetli olan bir ev gereçinin arıza yapması hususunda eşler arasında çıkıcak olan huzursuzlukdan biz mesul degiliz. Bizler Sizlere Huzur Getirmek İçin Burdayız . her türlü arıza ve şikayetleriniz için bizi arayın. Evinizdeki huzuru tekrar kazanın.
Ertek Group Beyaz Eşya Servisi 7/24 Hizmetinizde.

FIRIN VE ANKASTRE TAMİRİ

Mutfak gereçleri arasında bulunan Arçelik fırın, Arçelik ankastre ve Arçelik davlumbazlar arıza yapması hususunda gündelik hayatınızın aksamasına vesile olacakdır. Arçelik Beyaz eşya katagorisinde yer almakda olan Fırın, Ankastre ve Davlumbazlar Teknik sorunlar yarattıgı taktirde yapmanız gereken ilk şey web sitemizde bulunan Arçelik çagrı merkezi numaralarını arayarak bizlere bir arıza talebinde bulunmak sorun ve problemlerinizi anlatarak yardım istemeniz yeterli olucakdır. Ertek Group Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servis hizmetleri olarak Gaziantep'in tüm ilçelerine 7/24 Servis İmkanı sunmaktayız.

KLİMA TEKNİK SERVİSİ

Ofis ve evlerimizde kullanmakta oldugumuz Arçelik marka Salon Tipi, Split, Kaset, Tavan ve Pencere tipi Klimalarınızın Arçelik Teknik Servisligini biz üstlenmekteyiz. Yazın kavuran sıcaklıgından kurtulmanın en iyi yolu olan Klimalar arıza yaptıklarında bulundugunuz alanda oluşan bunaltıcı havadan kurtulmanın tek yolu Klimalardır Bizler Cihazlarınızın Yaz ve Kış Bakımları Olsun gerekse arızası durumunda tamiratı olsun veyahut Montaj ve Demontaj işlerinde sizlere bir telefon uzaklıktayız. Ertek group Arçelik Klima Teknik Servis Hizmetleri Sizlere 7/24 Güven saglamaktan mutluluk duyar. Kaliteli hizmet için bizi seçin !

KOMBİ VE TERMİSİFON TAMİRİ

Her evin ihtiyacı olan Arçelik Kombi ve Arçelik Termisifon genellikle kış aylarında evlerimizin ısınması hususunda daha ön planda yer almaktadır. Kombi Bakımı Petek temizligi ve tamiratı hususunda firmamızın uzaman kadrosu ile sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan kuruluşumuz tarafından itina ile yapılmaktadır. Termisifon kullanımı kombiye nazaran ülkemizde daha az bir kullanım alanına sahiptir çünki kombiler termisifonlar gibi evlerimizin ısınmasında yardımcı olmamaktadır. Biz Ertek Group Olarak Arçelik Kombi ve Termisifon Arızalarınızda her zaman yanınızdayız.

ARÇELİK BEYAZ ESYA TEKNİK SERVİSİ

Özel Servis Olarak Gaziantep İlinin Şehitkamil, Şahinbey, Karataş, Binevler, Merveşehir, Fıstıklık, Osmangazi, , Karacaahmet, Göllüce, Sam, Aktoprak İlçelerine Garantisi Biten Beyaz Eşyaların Tamiratını Saglamaktayız.

1 YIL GARAANTI

Tamiratı Yapılan Beyaz Eşyalarınızın Bakım Onarım Hizmetleri Sonrasında DEGİŞEN Yedek Parçalarınız Teknik Servisimiz Tarafından '' 1 Yıl Firma Garantlidir ''

YERİNDE HİZMET

Teknik Servis Talepleriniz Sonrasında Evinize Gelen Ustalarımız Beyaz Eşyalarınızın Bakım Onarımını Yerinde Yapmaktadır

7/24 TEKNİK DESTEK

Arıza Yapan Cihazlarınızn Tamiratı Konusunda Bizlere İletişim Numaralarımızdan Ulaşabilir 7/24 Teknik Servis Talep Edebilirsiniz.

ARCELİK Beyaz Eşya Servisi

Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servis Hizmeti Saglayan Markaların Özel Teknik Servis Hizmetini Saglamaktayız. Yazılarımızın Devamı İçin Alt Kısımda Bulunan Makaleleri Okuyabilirsiniz.

Şehitkamil Arçelik Teknik Servisi Gaziantep

Şehitkamil Arçelik Beyaz Eşya Klima ve Kombi Tamir Bakım Teknik Servis Hizmetleri. Arçelik Etkili Servisi İletişim Bilgileri Tel: 

Daha fazlasını oku

Şahinbey Arçelik Teknik Servisi Gaziantep

Şahinbey Arçelik Beyaz Eşya Klima ve Kombi Tamir Bakım Teknik Servis Hizmetleri. Arçelik Etkili Servisi İletişim Bilgileri Tel: 32

Daha fazlasını oku