Merkez Şube: Dülük Baba Mah/Eski Dülük Cad/No:67/A

Şehitkamil/Gaziantep.

Mail Adresi:

ertekgroup@gmail.com

Çagrı Merkezi Numaraları

  • Gaziantep: 0342 323 37 44
  • Aydın:         0534 791 74 33
  • Mersin:        0534 791 74 33
  • Antalya:       0539 883 84 34

ARİSTON BEYAZ ESYA SERVİSİ GAZİANTEP

Gaziantep Ariston Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Teknik Servis Hizmetleri Ertek Group Ariston Beyaz Eşya Teknik Servisi İletişim Bilgileri Aşagıdadır

ARİSTON SERVİSİ GAZİANTEP


GAZİANTEP ARİSTON SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44

Gaziantep Ariston Servisi,Ariston Yetkili Servis;Gaziantep’de en önemli beyaz eşya markalarından biri olan Ariston markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede Ariston servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi Ariston marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da Ariston yetkili servis ihtiyacını doğurur.

Biz Gaziantep’de hizmet veren özel Ariston servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm Ariston beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz Ariston beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

ARİSTON SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

(0342) 323 37 44 numarali Ariston Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Ariston Buzdolabı servisi , Ariston Çamaşır Makinesi Servisi , Ariston Bulaşık Makinesi Servisi, Ariston Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ ARİSTON SERVİSLERİ

Şahinbey Ariston Servisi

Karataş Ariston Servisi
Merveşehir Ariston  Servisi
Binevler Ariston Servisi
Şehitkamil Ariston Servisi
Akyol Ariston  Servisi

Gaziantep Teknik Servisi

SERVİS MERKEZİNİ ARA