Merkez Şube: Dülük Baba Mah/Eski Dülük Cad/No:67/A

Şehitkamil/Gaziantep.

Mail Adresi:

ertekgroup@gmail.com

Çagrı Merkezi Numaraları

  • Gaziantep: 0342 323 37 44
  • Aydın:         0536 670 73 27
  • Mersin:        0533 916 79 02
  • Antalya:       0242 338 3 339

BLOMBERG BEYAZ ESYA SERVİSİ GAZİANTEP

Gaziantep Bloomberg Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Teknik Servis Hizmetleri Ertek Group Blomberg Beyaz Eşya Teknik Servisi İletişim Bilgileri Aşagıdadır

GAZİANTEP BLOMBERG SERVİSİ


GAZİANTEP BLOMBERG SERVİSİ:(0342) 323 37 44

Gaziantep Blomberg servisi beyaz eşyada her zaman ilkleri gerçekleştirmektedir. gerek tasarım, gerekse teknolojik olarak en iyi beyaz eşya ürünlerini üretmektedir. En önemli özelliği ise satılan cihazların servis, bakım ve tamirat hizmetlerinin çok yaygın olmasıdır. İnsanlar günümüzde beyaz eşya satın alırken satış sonrası hizmetlerinin yeterli düzeyde olup olmadığını da araştırmakta ve kontrol etmektedir. Buna istinaden hizmetleri enyaygın olan beyaz eşya markalarını tercih etmektedirler.
Gaziantep’in hangi bölgesine giderseniz gidin bir Blomberg servisine ihtiyacınız oldugu zaman bizlere ulaşmak için google üzerinde ufak bir araştırma yapmanız yeticekdir. Gaziantep Blomberg servisi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hizmet vermekteyiz. Blomberg beyaz eşya dediğimizde akla ilk gelen bulaşık makinesi,buzdolabı,çamaşır makinesi,fırın,kombi,klima gibi ürünlerdir.Bu cihazlar elektronik ürünler olup hatalı kullanımlardan dogacak sorunlardan dolayı arızalanabilirler. Ürünleri kullanma kılavuzundaki önerilerden yararlanarak kullanmalısınız. Ama buna rağmen cihazlarda bir arıza meydana gelirse ”Gaziantep Blomberg servis” hattını hemen aramalı ve arıza kaydı bırakmalısınız. Gaziantep Blomberg beyaz eşya servisine bırakılan arıza kaydı ile ilgili bilgileri sizden aldıktan sonra en kısa sürede belirtilen adrese gelerek teknisyen arkadaşlar sorununuzu çözecektir..
Blomberg beyaz eşya servisi olarak tüm Blomberg marka ürünlerinizin bakım,onarım ve tamiratını yapmaktayız. Deneyimli ve uzman teknisyenlerimiz ürünlerle ilgili en detaylı eğitimleri almakta ve çözemeyecekleri sorun olmamaktadır. Gaziantep Bloomberg servisi;en hızlı servis hizmeti verilmektedir. Blomberg beyaz eşyaların arızalanması bütün evdeki yaşam düzenini bozmaktadır.Blomberg beyaz eşyaların birinde bir arıza oluşması sonucu günlük işlerimizin aksamasına neden olacaktır. Bu da özellikle dışarda çalışan kişiler için büyük sorundur.
Blomberg beyaz eşya servisi ev eşyası haricinde ısıtma ve soğutma sistemleriyle ilgili ürünler de üretmektedir. Bugün bir çok ev ve ofiste insanlar Blomberg klima kullanmaktadır. Ancak klimaların düzgün çalışması için mutlaka yılda iki kere bakım yapılması gerekir.Firmamız Gaziantep Blomberg Servisi olarak klimalarınızın bakımını da profesyonel ekiplerimiz tarafından yapmaktadır. Sizlere en iyi Blomberg servisi hizmetini vermekte ve sorunsuz hizmet sağlamaktadır. Kadrolu Uzman ekibimizin yanında yeterli teknisyen ve araç filomuz bulunmaktadır Gaziantep bölgesindeki bütün arızalara gün içinde servis çıkarmaktayız Bize telefonla ulaşabilirsiniz.Gaziantep yetkili servisi 7/24 beyaz eşya teknik servis hizmeti vermektedir.

BLOMBERG SERVİSİ OLARAK HİZMET BÖLGELERİMİZ

KARATAŞ BLOMBERG SERVİSİ
ŞAHİNBEY BLOMBERG SERVİSİ
BİNEVLER BLOMBERG SERVİSİ
ŞEHİTKAMİL BLOMBERG SERVİSİ
MERVEŞEHİR BLOMBERG SERVİSİ

Gaziantep Teknik Servisi

Bir cevap yazın

SERVİS MERKEZİNİ ARA