Merkez Şube: Dülük Baba Mah/Eski Dülük Cad/No:67/A

Şehitkamil/Gaziantep.

Mail Adresi:

ertekgroup@gmail.com

Çagrı Merkezi Numaraları

  • Gaziantep: 0342 323 37 44
  • Aydın:         0536 670 73 27
  • Mersin:        0533 916 79 02
  • Antalya:       0242 338 3 339

GAGGENAU BEYAZ ESYA SERVİSİ GAZİANTEP

Gaziantep Gaggenau Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Teknik Servis Hizmetleri Ertek Group Gaggenau Beyaz Eşya Teknik Servisi İletişim Bilgileri Aşagıdadır

GAZİANTEP GAGGENAU SERVİSİ

 


GAGGENAU SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44


Gaggenau Yetkili Servis; Gaziantep’de en önemli beyaz eşya markalarından biri olan Gaggenau markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede Gaggenau servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi Gaggenau marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da Gaggenau yetkili servis ihtiyacını doğurur.

Biz Gaziantep’de hizmet veren özel Gaggenau servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm Gaggenau beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz Gaggenau beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

GAGGENAU SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

(0342) 323 37 44 numarali Gaggenau Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Gaggenau Buzdolabı servisi , Gaggenau Çamaşır Makinesi Servisi , Gaggenau Bulaşık Makinesi Servisi, Gaggenau Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ GAGGENAU SERVİSLERİ

Şahinbey Gaggenau Servisi
Karataş Gaggenau Servisi
Merveşehir Gaggenau  Servisi
Binevler Gaggenau Servisi
Şehitkamil Gaggenau Servisi
Akyol Gaggenau  Servisi

Gaziantep Teknik Servisi

SERVİS MERKEZİNİ ARA