Merkez Şube: Dülük Baba Mah/Eski Dülük Cad/No:67/A

Şehitkamil/Gaziantep.

Mail Adresi:

ertekgroup@gmail.com

Çagrı Merkezi Numaraları

  • Gaziantep: 0342 323 37 44
  • Aydın:         0536 670 73 27
  • Mersin:        0533 916 79 02
  • Antalya:       0242 338 3 339

GENERAL BEYAZ ESYA SERVİSİ GAZİANTEP

Gaziantep General Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Teknik Servis Hizmetleri Ertek Group General Beyaz Eşya Teknik Servisi İletişim Bilgileri Aşagıdadır

GAZİANTEP GENERAL SERVİSİ

GENERAL SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44

General Yetkili Servis; Gaziantep’de en önemli beyaz eşya markalarından biri olan General markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede General servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi General marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da General yetkili servis ihtiyacını doğurur.

Biz Gaziantep’de hizmet veren özel General servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm General beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz General beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

GENERAL SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

(0342) 323 37 44  numarali General Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

General Buzdolabı servisi , General Çamaşır Makinesi Servisi , General Bulaşık Makinesi Servisi, General Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ GENERAL SERVİSLERİ

Şahinbey General Servisi
Karataş General Servisi
Merveşehir General  Servisi
Binevler General Servisi
Şehitkamil General Servisi
Akyol General  Servisi

 

Gaziantep Teknik Servisi

SERVİS MERKEZİNİ ARA