Merkez Şube: Dülük Baba Mah/Eski Dülük Cad/No:67/A

Şehitkamil/Gaziantep.

Mail Adresi:

ertekgroup@gmail.com

Çagrı Merkezi Numaraları

  • Gaziantep: 0342 323 37 44
  • Aydın:         0536 670 73 27
  • Mersin:        0533 916 79 02
  • Antalya:       0242 338 3 339

LG BEYAZ ESYA SERVİSİ GAZİANTEP

Gaziantep LG Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Teknik Servis Hizmetleri Ertek Group LG Beyaz Eşya Teknik Servisi İletişim Bilgileri Aşagıdadır

GAZİANTEP LG SERVİSİ


LG SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44

LG Yetkili Servis;Gaziantep’de en önemli beyaz eşya markalarından biri olan LG markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede LG servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi LG marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da LG yetkili servis ihtiyacını doğurur.

Biz Gaziantep’de hizmet veren özel LG servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm LG beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz LG beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

LG SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

(0342) 323 37 44  numarali LG Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

LG Buzdolabı servisi , LG Çamaşır Makinesi Servisi , LG Bulaşık Makinesi Servisi, LG Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ LG SERVİSLERİ

Şahinbey LG Servisi
Karataş LG Servisi
Merveşehir LG  Servisi
Binevler LG Servisi
Şehitkamil LG Servisi
Akyol LG  Servisi

Gaziantep Teknik Servisi

SERVİS MERKEZİNİ ARA