Merkez Şube: Dülük Baba Mah/Eski Dülük Cad/No:67/A

Şehitkamil/Gaziantep.

Mail Adresi:

ertekgroup@gmail.com

Çagrı Merkezi Numaraları

  • Gaziantep: 0342 323 37 44
  • Aydın:         0536 670 73 27
  • Mersin:        0533 916 79 02
  • Antalya:       0242 338 3 339

MİELE BEYAZ ESYA SERVİSİ GAZİANTEP

Gaziantep Miele Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Teknik Servis Hizmetleri Ertek Group Miele Beyaz Eşya Teknik Servisi İletişim Bilgileri Aşagıdadır

GAZİANTEP MİELE SERVİSİ


MİELE SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44

Miele Yetkili Servis; Gaziantep’de en önemli beyaz eşya markalarından biri olan Miele markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede Miele servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi Miele marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da Miele yetkili servis ihtiyacını doğurur.

Biz Gaziantep’de hizmet veren özel Miele servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm Miele beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz Miele beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

MİELE SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

(0342) 323 37 44  numarali Miele Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Miele Buzdolabı servisi , Miele Çamaşır Makinesi Servisi , Miele Bulaşık Makinesi Servisi, LG Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ MİELE SERVİSLERİ

Şahinbey Miele Servisi
Karataş Miele Servisi
Merveşehir Miele  Servisi
Binevler Miele Servisi
Şehitkamil Miele Servisi
Akyol Miele  Servisi

 

Gaziantep Teknik Servisi

SERVİS MERKEZİNİ ARA