Merkez Şube: Dülük Baba Mah/Eski Dülük Cad/No:67/A

Şehitkamil/Gaziantep.

Mail Adresi:

ertekgroup@gmail.com

Çagrı Merkezi Numaraları

  • Gaziantep: 0342 323 37 44
  • Aydın:         0536 670 73 27
  • Mersin:        0533 916 79 02
  • Antalya:       0242 338 3 339

REGAL BEYAZ ESYA SERVİSİ GAZİANTEP

Gaziantep Regal Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Teknik Servis Hizmetleri Ertek Group Regal Beyaz Eşya Teknik Servisi İletişim Bilgileri Aşagıdadır

GAZİANTEP REGAL SERVİSİ


REGAL SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44

Regal Yetkili Servis; Gaziantep’de en önemli beyaz eşya markalarından biri olan Regal markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede Regal servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi Regal marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da Regal yetkili servis ihtiyacını doğurur.

Biz Gaziantep’de hizmet veren özel Regal servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm Regal beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz Regal beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

REGAL SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

(0342) 323 37 44  numarali Regal Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Regal Buzdolabı servisi , Regal Çamaşır Makinesi Servisi , LG Bulaşık Makinesi Servisi, Regal Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ REGAL SERVİSLERİ

Şahinbey Regal Servisi
Karataş Regal Servisi
Merveşehir Regal  Servisi
Binevler Regal Servisi
Şehitkamil Regal Servisi
Akyol Regal  Servisi

 

Gaziantep Teknik Servisi

SERVİS MERKEZİNİ ARA