Merkez Şube: Dülük Baba Mah/Eski Dülük Cad/No:67/A

Şehitkamil/Gaziantep.

Mail Adresi:

ertekgroup@gmail.com

Çagrı Merkezi Numaraları

Gaziantep: 0342 323 37 44 Mersin: 0533 916 79 02 Antalya: 0242 338 3 339

İNDESİT BEYAZ ESYA SERVİSİ GAZİANTEP

Gaziantep İndesit Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Teknik Servis Hizmetleri Ertek Group İndesit Beyaz Eşya Teknik Servisi İletişim Bilgileri Aşagıdadır

İNDESİT SERVİSİ GAZİANTEP


GAZİNTEP İNDESİT SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44

Gaziantep İndesit Servisi,İndesit Yetkili Servis; Gaziantep’de en önemli beyaz eşya markalarından biri olan İndesit markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede İndesit servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi İndesit marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da İndesit yetkili servis ihtiyacını doğurur.

Biz Gaziantep’de hizmet veren özel İndesit servisi olarakGaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm İndesit beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz İndesit beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

İNDESİT SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

(0342) 323 37 44  numarali İndesit Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

İndesit Buzdolabı servisi , İndesit Çamaşır Makinesi Servisi , İndesit Bulaşık Makinesi Servisi, İndesit Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ İNDESİT SERVİSLERİ

Şahinbey İndesit Servisi
Karataş İndesit Servisi
Merveşehir İndesit  Servisi
Binevler İndesit Servisi
Şehitkamil İndesit Servisi
Akyol İndesit  Servisi

Gaziantep Teknik Servisi

SERVİS MERKEZİNİ ARA