Merkez Şube: Dülük Baba Mah/Eski Dülük Cad/No:67/A

Şehitkamil/Gaziantep.

Mail Adresi:

ertekgroup@gmail.com

Çagrı Merkezi Numaraları

 • Gaziantep: 0342 323 37 44
 • Aydın:         0534 791 74 33
 • Mersin:        0534 791 74 33
 • Antalya:       0539 883 84 34

Başlık

Beyaz Eşya Servisi Ertek Group

Yıllık arşiv 2014

GAZİANTEP BUDERUS SERVİSİ


GAZİANTEP BUDERUS SERVİSİ:(0342) 323 37 44

Buderus Servisi Gaziantep olarak Buderus marka beyaz eşyalarınızın bakım onarım ve tamirat hizmetini saglamaktayız. Buderus  beyaz eşya servisi olarak   klimalarınızın ve beyaz eşyalarınızın tamiratını ve bakımını da profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Sizlere en iyi ”Buderus servisi” hizmetini vermekte ve sorunsuz hizmet sağlamaktadır.
Gaziantep Buderus teknik servisi olarak arıza yapan bütün beyaz eşyalarınızın tamıratını yapmaktayız.
Evinizde arıza yapan Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın, kombi, televizyon, klima ve küçük ev aletlerinin her türlü arıza sorununda biz Buderus Gaziantep Servisini arayabilir ve bir adres kaydı bırakırsanız uzman ve profosyonel ekiplerimiz tarfından siz müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli teknik servis hizmeti tarafımızdan saglanıcakdır.
Kadrolu Uzman ekibimizin yanında yeterli teknisyen ve araç filomuz bulunmaktadır Gaziantep bölgesindeki bütün arızalara gün içinde servis çıkarmaktayız Bize telefonla ulaşabilirsiniz.Gaziantep yetkili servisi 7/24 beyaz eşya teknik servis hizmeti vermektedir.

Buderus Servisi Gaziantep Olarak Hizmet Bölgelerimiz

Şahinbey Buderus Servisi
Şehitkamil Buderus Servisi
Karataş Buderus Servisi
Merveşehir Buderus Servisi
Binevler Buderus Servisi

ANTALYA BLOMBERG SERVİSİ

 

ANTALYA BLOMBERG SERVİSİ:(0242) 338 3 339

Blomberg Servisi Antalya olarak Blomberg marka beyaz eşyalarınızın bakım onarım ve tamirat hizmetini saglamaktayız. Blomberg marka klimalarınızın bakımını da profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Sizlere en iyi Blomberg servisi hizmetini vermekte ve sorunsuz hizmet sağlamaktadır.
Antalya Blomberg teknik servisi olarak arıza yapan bütün beyaz eşyalarınızın tamıratını yapmaktayız.
Evinizde arıza yapan Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın, kombi, televizyon, klima ve küçük ev aletlerinin her türlü arıza sorununda biz Blomberg Antalya Servisini arayabilir ve bir adres kaydı bırakırsanız uzman ve profosyonel ekiplerimiz tarfından siz müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli teknik servis hizmeti tarafımızdan saglanıcakdır.
Kadrolu Uzman ekibimizin yanında yeterli teknisyen ve araç filomuz bulunmaktadır Antalya bölgesindeki bütün arızalara gün içinde servis çıkarmaktayız Bize telefonla ulaşabilirsiniz.Antalya yetkili servisi 7/24 beyaz eşya teknik servis hizmeti vermektedir.Antalya Blomberg beyaz eşya servisi

Antalya İlinin Geneline Servis Çıkartıyormusunuz ?

Antalya Blomberg beyaz eşya servisi
olarak Antalya ilinde bulunan Kepez, Konyaaltı, Döşemealtı, Muratpaşa, Lara, Meltem, Kundu, Serik, Mevlana, Akseki, Korkuteli, Finike, Demre, Aksu, Gündogmuş, Elmalı, Gazipaşa, Kaş, Manavgat, Belek, İbradi ve Kumluca İlçelerinede elektronik ev eşyaları alanında en öncü marka Blomberg markası oldugundan dolayı arızalanan tüm Blomberg beyaz eşyalara biz hizmet veriyoruz. Blomberg ilk olarak 1847 yılında Berlin’de kurulmuştur. Başta sadece dış ülkelerin birtakım ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan firma daha sonra büyüyerek tüm dünyada popülasyonunu arttırmıştır. Son olarak sanayi devriminden sonra üretmeye başladığı ev aletleri tüm dünyaya transfer etmeye başlamıştır. Ülkemizde de uzun yıllardır Blomberg marka ürünler kullanılmaktadır. Bu ev aletlerin bu denli fazla ilgi görmesinin nedeni çok uzun yıllardan beri firmanın sektörde göstermiş oldugu tecrübenin verdiği etkiyle çok kaliteli mallar üretmeleridir.

Blomberg Servisi Antalya Olarak Hizmet Verdigimiz Beyaz Eşyalar Sırasıyla Aşagıdadır..

 • Blomberg Buzdolabı  Servisi  Antalya
 • Blomberg Çamaşır Makinası Servisi Antalya
 • Blomberg Fırın Servisi Antalya
 • Blomberg Bulaşık Makinası Servisi Antalya
 • Blomberg Kurutma Makinası Servisi Antalya
 • Blomberg Ankastre Ocaklar Servisi Antalya
 • Blomberg Kombi Servisi Antalya
 • Blomberg Klima Servisi Antalya
 • Blomberg Termisifon Servisi Antalya
 • Blomberg Şohben Servisi Antalya
 • Blomberg Ufak Ev Aletleri Servisi Antalya

 

 

GAZİANTEP BLOMBERG SERVİSİ


GAZİANTEP BLOMBERG SERVİSİ:(0342) 323 37 44

Gaziantep Blomberg servisi beyaz eşyada her zaman ilkleri gerçekleştirmektedir. gerek tasarım, gerekse teknolojik olarak en iyi beyaz eşya ürünlerini üretmektedir. En önemli özelliği ise satılan cihazların servis, bakım ve tamirat hizmetlerinin çok yaygın olmasıdır. İnsanlar günümüzde beyaz eşya satın alırken satış sonrası hizmetlerinin yeterli düzeyde olup olmadığını da araştırmakta ve kontrol etmektedir. Buna istinaden hizmetleri enyaygın olan beyaz eşya markalarını tercih etmektedirler.
Gaziantep’in hangi bölgesine giderseniz gidin bir Blomberg servisine ihtiyacınız oldugu zaman bizlere ulaşmak için google üzerinde ufak bir araştırma yapmanız yeticekdir. Gaziantep Blomberg servisi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hizmet vermekteyiz. Blomberg beyaz eşya dediğimizde akla ilk gelen bulaşık makinesi,buzdolabı,çamaşır makinesi,fırın,kombi,klima gibi ürünlerdir.Bu cihazlar elektronik ürünler olup hatalı kullanımlardan dogacak sorunlardan dolayı arızalanabilirler. Ürünleri kullanma kılavuzundaki önerilerden yararlanarak kullanmalısınız. Ama buna rağmen cihazlarda bir arıza meydana gelirse ”Gaziantep Blomberg servis” hattını hemen aramalı ve arıza kaydı bırakmalısınız. Gaziantep Blomberg beyaz eşya servisine bırakılan arıza kaydı ile ilgili bilgileri sizden aldıktan sonra en kısa sürede belirtilen adrese gelerek teknisyen arkadaşlar sorununuzu çözecektir..
Blomberg beyaz eşya servisi olarak tüm Blomberg marka ürünlerinizin bakım,onarım ve tamiratını yapmaktayız. Deneyimli ve uzman teknisyenlerimiz ürünlerle ilgili en detaylı eğitimleri almakta ve çözemeyecekleri sorun olmamaktadır. Gaziantep Bloomberg servisi;en hızlı servis hizmeti verilmektedir. Blomberg beyaz eşyaların arızalanması bütün evdeki yaşam düzenini bozmaktadır.Blomberg beyaz eşyaların birinde bir arıza oluşması sonucu günlük işlerimizin aksamasına neden olacaktır. Bu da özellikle dışarda çalışan kişiler için büyük sorundur.
Blomberg beyaz eşya servisi ev eşyası haricinde ısıtma ve soğutma sistemleriyle ilgili ürünler de üretmektedir. Bugün bir çok ev ve ofiste insanlar Blomberg klima kullanmaktadır. Ancak klimaların düzgün çalışması için mutlaka yılda iki kere bakım yapılması gerekir.Firmamız Gaziantep Blomberg Servisi olarak klimalarınızın bakımını da profesyonel ekiplerimiz tarafından yapmaktadır. Sizlere en iyi Blomberg servisi hizmetini vermekte ve sorunsuz hizmet sağlamaktadır. Kadrolu Uzman ekibimizin yanında yeterli teknisyen ve araç filomuz bulunmaktadır Gaziantep bölgesindeki bütün arızalara gün içinde servis çıkarmaktayız Bize telefonla ulaşabilirsiniz.Gaziantep yetkili servisi 7/24 beyaz eşya teknik servis hizmeti vermektedir.

BLOMBERG SERVİSİ OLARAK HİZMET BÖLGELERİMİZ

KARATAŞ BLOMBERG SERVİSİ
ŞAHİNBEY BLOMBERG SERVİSİ
BİNEVLER BLOMBERG SERVİSİ
ŞEHİTKAMİL BLOMBERG SERVİSİ
MERVEŞEHİR BLOMBERG SERVİSİ

GAZİANTEP FRANKE SERVİSİ


GAZİANTEP FRANKE SERVİSİ: (0342) 323 37 44

”Gaziantep Franke servisi” beyaz eşyada her zaman ilkleri gerçekleştirmektedir. gerek tasarım, gerekse teknolojik olarak en iyi beyaz eşya ürünlerini üretmektedir. En önemli özelliği ise satılan cihazların servis, bakım ve tamirat hizmetlerinin çok yaygın olmasıdır. İnsanlar günümüzde beyaz eşya satın alırken satış sonrası hizmetlerinin yeterli düzeyde olup olmadığını da araştırmakta ve kontrol etmektedir. Buna istinaden hizmetleri enyaygın olan beyaz eşya markalarını tercih etmektedirler.
Gaziantep’in hangi bölgesine giderseniz gidin bir Franke servisine ihtiyacınız oldugu zaman bizlere ulaşmak için google üzerinde ufak bir araştırma yapmanız yeticekdir. Gaziantep Franke servisi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hizmet vermekteyiz. Franke beyaz eşya dediğimizde akla ilk gelen bulaşık makinesi,buzdolabı,çamaşır makinesi,fırın,kombi,klima gibi ürünlerdir.Bu cihazlar elektronik ürünler olup hatalı kullanımlardan dogacak sorunlardan dolayı arızalanabilirler. Ürünleri kullanma kılavuzundaki önerilerden yararlanarak kullanmalısınız. Ama buna rağmen cihazlarda bir arıza meydana gelirse Gaziantep Franke servis hattını hemen aramalı ve arıza kaydı bırakmalısınız. Gaziantep Franke beyaz eşya servisine bırakılan arıza kaydı ile ilgili bilgileri sizden aldıktan sonra en kısa sürede belirtilen adrese gelerek teknisyen arkadaşlar sorununuzu çözecektir..
Franke beyaz eşya servisi olarak tüm Franke marka ürünlerinizin bakım,onarım ve tamiratını yapmaktayız. Deneyimli ve uzman teknisyenlerimiz ürünlerle ilgili en detaylı eğitimleri almakta ve çözemeyecekleri sorun olmamaktadır. ”Gaziantep Franke servisi” ;en hızlı servis hizmeti verilmektedir. Franke beyaz eşyaların arızalanması bütün evdeki yaşam düzenini bozmaktadır.Franke beyaz eşyaların birinde bir arıza oluşması sonucu günlük işlerimizin aksamasına neden olacaktır. Bu da özellikle dışarda çalışan kişiler için büyük sorundur.
Franke beyaz eşya servisi ev eşyası haricinde ısıtma ve soğutma sistemleriyle ilgili ürünler de üretmektedir. Bugün bir çok ev ve ofiste insanlar Franke klima kullanmaktadır. Ancak klimaların düzgün çalışması için mutlaka yılda iki kere bakım yapılması gerekir.Firmamız Gaziantep Franke Servisi olarak klimalarınızın bakımını da profesyonel ekiplerimiz tarafından yapmaktadır. Sizlere en iyi Franke servisi hizmetini vermekte ve sorunsuz hizmet sağlamaktadır. Kadrolu Uzman ekibimizin yanında yeterli teknisyen ve araç filomuz bulunmaktadır Gaziantep bölgesindeki bütün arızalara gün içinde servis çıkarmaktayız Bize telefonla ulaşabilirsiniz. Ertek Group Gaziantep yetkili servisi 7/24 beyaz eşya teknik servis hizmeti vermektedir.

FRNAKE BEYAZ  EŞYA HİZMET BÖLGELERİ

Şahinbey Franke Servisi
Karataş Franke Servisi
Merveşehir Franke Servisi
Binevler Franke Servisi
Şehitkamil Franke Servisi

 

BLOMBERG SERVİSİ GAZİANTEP

GAZİANTEP BLOMBERG SERVİSİ:(0342) 323 37 44


Blomberg Servisi Gaziantep olarak Blomberg marka beyaz eşyalarınızın bakım onarım ve tamirat hizmetini saglamaktayız. Blomberg marka klimalarınızın bakımını da profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Sizlere en iyi Blomberg servisi hizmetini vermekte ve sorunsuz hizmet sağlamaktadır.
Gaziantep Blomberg teknik servisi olarak arıza yapan bütün beyaz eşyalarınızın tamıratını yapmaktayız.
Evinizde arıza yapan Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın, kombi, televizyon, klima ve küçük ev aletlerinin her türlü arıza sorununda biz Blomberg Gaziantep Servisini arayabilir ve bir adres kaydı bırakırsanız uzman ve profosyonel ekiplerimiz tarfından siz müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli teknik servis hizmeti tarafımızdan saglanıcakdır.
Kadrolu Uzman ekibimizin yanında yeterli teknisyen ve araç filomuz bulunmaktadır Gaziantep bölgesindeki bütün arızalara gün içinde servis çıkarmaktayız Bize telefonla ulaşabilirsiniz.Gaziantep yetkili servisi 7/24 beyaz eşya teknik servis hizmeti vermektedir.

Blomberg Servisi Gaziantep Olarak Hizmet Bölgelerimiz

Şahinbey Blomberg Servisi
Karataş Blomberg Servisi
Merveşehir Blomberg Servisi
Binevler Blomberg Servisi
Şehitkamil Blomberg Servisi
Akyol Blomberg Servisi

SERVİS MERKEZİNİ ARA