Merkez Şube: Dülük Baba Mah/Eski Dülük Cad/No:67/A

Şehitkamil/Gaziantep.

Mail Adresi:

ertekgroup@gmail.com

Çagrı Merkezi Numaraları

  • Gaziantep: 0342 323 37 44
  • Aydın:         0534 791 74 33
  • Mersin:        0534 791 74 33
  • Antalya:       0539 883 84 34

SİEMENS BEYAZ ESYA SERVİSİ ANTALYA

Antalya Siemens Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Teknik Servis Hizmetleri Ertek Group Siemens Beyaz Eşya Teknik Servisi İletişim Bilgileri Aşagıdadır

ANTALYA SİEMENS SERVİSİ

ANTALYA Siemens SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ : 0242 338 3 339
Antalya Siemens servisi olarak sizlere sorunumuzu anlatıyoruz.Antalya’da Siemens Yetkili Servisine ulaşmak zordur Biz Antalya Siemens Beyaz Eşya Servisi hizmetleri size Siemens markasıyla alakalı en kaliteli  Siemens teknik servis hizmetini size bir telefon uzaklığında sunuyoruz. Antalya Siemens ev aletleri ve beyaz esya servisi olarak sizlere Siemens beyaz eşya teknik servis hizmetini zamanında sunmaktayız. Siemens logolu ürünleriniz için Antalya’daki ERTEK GROUP çagrı merkezi numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca beyaz eşya katagorisinde sadece Antalya Siemens servisi hizmeti sunmuyoruz,bunun yanı sıra Siemens klima,Siemens buzdolabı,Siemens çamaşır makinesi,Siemens bulaşık makinesi,Siemens kombi v.b cihazların etkili teknik servisligini yapıyoruz

Antalya Siemens servisi beyaz eşya teknik servisi olarak müşteri hassasiyetini kendisine görev  edinen anlayışımızla Siemens servisi, Ertek Group çağrı merkezi telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir teknik servis atolyesinde bulunan operatörlerimizden yardım isteyebilirsiniz. Her dakika alanında uzman ve bu işin eğitimini almış  teknik personelimizle servis hizmeti hakkında veya ürünler ile ilgili sorularını bizlere danışabilirsiniz.

Antalya Siemens servisi teknik servis hizmetleri olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile Antalya’ın her semtine servis hizmeti götürmekteyiz. Teknik servisimiz gün aşırı yüzlerce müşterinin hizmet talebine bir yıl servis garantili teknik servisi hizmeti vermektedir.

Antalya Siemens Servisi

Deneyimli Antalya Siemens Servisi, Siemens servis teknik personellerimizin tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Siemens beyaz eşya teknik servisi, Siemens servisi ürün montaj ve demontajı, servis bakımı,onarım ve tamiratı konusunda müşterilerini memnun kalmaları için elimizden gelen çabayı ve imkanı sağlamaktayız.

Antalya Siemens servisi olarak her bölgeye yakın Siemens servisimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere hizmet sağlayabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Antalya Siemens servis onarım bakım ve montaj işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güvendir. Beyaz sya servisi ekibimiz siz ev aletleri kulllanıcılarının evıne ulaştıgı taktirde arıza yapan cihazın gerekli kontrolünü saglayıp arıza tespiti yaparak müşteriden onay alıp sonra arıza onarımına başlamaktadır. Arıza yapan ev aletinde ihtiyaç duyuldugu  takdirde yedek parça değişimi yapılmaktadır. Antalya Siemens servis olarak Siemens ürün arızalarında 7 gün 24 saat Siemens beyaz esya özel teknik  servis hizmeti ile yanınızdayız. 

Siemens Servisi Antalya Olarak Hizmet Bölgelerimiz

Muratpaşa, Konyaaltı, Kepez, Döşemealtı, Lara, Meltem, Gazipaşa, Kaş, Manavgat, Mevlana, Belek, Akseki, Finike, Demre, Korkuteli, İbradi, Kumluca, Serik, Elmalı, Alanya, Aksu, Gündogmuş,  İlçelerine Siemens beyaz eşya etkili teknik servis hizmeti verilmekteyiz.
Beyaz eşya tamiri konusunda bizlere hiç düşünmeden güvenebilirsiniz. Siemens Teknik Servisleri Ertek Group olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, güvenilir, çevreye duyarlı, kullanıcı haklarına saygılı, en kaliteli hizmet veren, ev aletleri kullanıcısı odaklı ve sürekli kendini yenileyen  kullanıcının her koşulda yanında olduğunu hissettiren bir Siemens servisiyiz.

Sagladıgımız Siemens teknik  servis hizmetini sürekli yenileyen bir kadro ve zamanın  gerekliliklerini yerine getiren uzman, kaliteye önem veren parmakla gösterilen alanındaki tüm rakiplerini geride bırakmış bir Siemens servisi olarak hizmet yapmaktayız.

Antalya Siemens Teknik Servisi

Antalya Siemens servisi Ertek Group Müşteri hassaslıgını hedefleyen anlayışa sahip, kendi şubelerimizde yaratmış oldugumuz mobil Siemens teknik  servis ağı ile kullanıcılarımıza internet üzerinden ulaşmayı en kaliteli ve en hızlı Siemens teknik servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Antalya Siemens Teknik servis çözüm merkezi’ne telefondan 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir.

Beyaz Eşya Servis, Siemens  Klima Servis, Siemens Buzdolabı Servis, Siemens Çamaşır Makinası Servis, Siemens Bulaşık Makinası Servis, Siemens Derin Dondurucu, Siemens Fırın, Siemens Ankastre ve Ocaklarınızın tamiratını yapmaktayız.

Ertek Group Beyaz Eşya Atolyesinde Siz Degerli Müşterilerine Siemens Beyaz Eşya Teknik Servisi Hizmeti verilmektedir.
Siemens Beyaz Eşya Servisi olarak firmamızdan beklediğiniz performansı almanızın garantisiyiz.


Gaziantep Teknik Servisi

SERVİS MERKEZİNİ ARA