Merkez Şube: Dülük Baba Mah/Eski Dülük Cad/No:67/A

Şehitkamil/Gaziantep.

Mail Adresi:

ertekgroup@gmail.com

Çagrı Merkezi Numaraları

Gaziantep: 0342 323 37 44 Mersin: 0533 916 79 02 Antalya: 0533 916 79 02

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

MERSİN FRİGİDAİRE SERVİSİ

mersin-frigidaire-servisi
FRİGİDAİRE SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: 0342 232 15 67

Frigidaire Yetkili Servis; Mersin’de en önemli beyaz eşya markalarından biri olan Frigidaire markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede Frigidaire servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi Frigidaire marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da Frigidaire yetkili servis ihtiyacını doğurur.

Biz Mersin’de hizmet veren özel Frigidaire servisi olarak Mersin’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm Frigidaire beyaz eşyakullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz Frigidaire beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

FRİGİDAİRE SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

0342 323 15 67 numarali Frigidaire Electiric Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Frigidaire Electiric Buzdolabı servisi , Frigidaire Electiric Çamaşır Makinesi Servisi , Frigidaire Electiric Bulaşık Makinesi Servisi, Frigidaire Electiric Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ FRİGİDAİRE SERVİSLERİ

Gaziantep Teknik Servisi

SERVİS MERKEZİNİ ARA