Merkez Şube: Dülük Baba Mah/Eski Dülük Cad/No:67/A

Şehitkamil/Gaziantep.

Mail Adresi:

ertekgroup@gmail.com

Çagrı Merkezi Numaraları

  • Gaziantep: 0342 323 37 44
  • Aydın:         0536 670 73 27
  • Mersin:        0533 916 79 02
  • Antalya:       0242 338 3 339

SAMSUNG BEYAZ ESYA SERVİSİ GAZİANTEP

Gaziantep Samsung Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Teknik Servis Hizmetleri Ertek Group Samsung Beyaz Eşya Teknik Servisi İletişim Bilgileri Aşagıdadır

GAZİANTEP SAMSUNG SERVİSİ


SAMSUNG SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44

Gaziantep Samsung Servisi, Samsung Yetkili Servis; Gaziantep’de en önemli beyaz eşya markalarından biri olan Samsung markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede Samsung servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi Samsung marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da Samsung yetkili servis ihtiyacını doğurur.

Biz Gaziantep’de hizmet veren özel Samsung servisi olarakGaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm Samsung beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz Samsung beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

SAMSUNG SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

(0342) 323 37 44  numarali Samsung Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Samsung Buzdolabı servisi , Samsung Çamaşır Makinesi Servisi , Samsung Bulaşık Makinesi Servisi, Samsung Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ SAMSUNG SERVİSLERİ

Şahinbey Samsung Servisi
Karataş Samsung Servisi
Merveşehir Samsung  Servisi
Binevler Samsung Servisi
Şehitkamil Samsung Servisi
Akyol Samsung  Servisi

Gaziantep Teknik Servisi

SERVİS MERKEZİNİ ARA