Merkez Şube: Dülük Baba Mah/Eski Dülük Cad/No:67/A

Şehitkamil/Gaziantep.

Mail Adresi:

ertekgroup@gmail.com

Çagrı Merkezi Numaraları

Gaziantep: 0342 323 37 44 Mersin: 0533 916 79 02 Antalya: 0242 338 3 339

PROFİLO BEYAZ ESYA SERVİSİ MERSİN

Mersin Profilo Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Teknik Servis Hizmetleri Ertek Group Profilo Beyaz Eşya Teknik Servisi İletişim Bilgileri Aşagıdadır

MERSİN PROFİLO SERVİSİ


PROFİLO SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (033) 916 79 02


Mersin Profilo Servisi, Profilo Yetkili Servis;Mersin’de en önemli beyaz eşya markalarından biri olan Profilo markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede Profilo servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi Profilo marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da Profilo yetkili servis ihtiyacını doğurur.

Biz Mersin‘de hizmet veren özel Profilo servisi olarak Mersin‘de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm Profilo beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz Profilo beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

PROFİLO SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

(0533) 916 79 02 numarali Profilo Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Profilo Buzdolabı servisi , Profilo Çamaşır Makinesi Servisi , Profilo Bulaşık Makinesi Servisi, Profilo Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

PROFİLO BEYAZ ESYA SERVİSİ MERSİN HİZMET BÖLGELERİ 

PROFİLO Teknik Servisi Mersin, Mersin Beyaz Eşya, Klima, Kombi, Buzdolabı, Fırın, Çamaşır, Bulaşık Makinası Tamiri,
ANAMUR PROFİLO SERVİSİ, AYDINCIK PROFİLO SERVİSİ, BOZYAZI PROFİLO SERVİSİ,  ÇAMLIYAYLA PROFİLO SERVİSİ, ERDEMLİ PROFİLO SERVİSİ, GÜLNAR PROFİLO SERVİSİ, MEZİTLİ PROFİLO SERVİSİ, MUT PROFİLO SERVİSİ, SLİFKE PROFİLO SERVİSİ, TARSUS PROFİLO SERVİSİ, TOROSLAR PROFİLO SERVİSİ, YENİŞEHİR PROFİLO SERVİSİ
Profilo Beyaz Eşya Teknik Servis Hizmeti Saglamaktayız.

Gaziantep Teknik Servisi

SERVİS MERKEZİNİ ARA