Merkez Şube: Dülük Baba Mah/Eski Dülük Cad/No:67/A

Şehitkamil/Gaziantep.

Mail Adresi:

ertekgroup@gmail.com

Çagrı Merkezi Numaraları

  • Gaziantep: 0342 323 37 44
  • Aydın:         0534 791 74 33
  • Mersin:        0534 791 74 33
  • Antalya:       0539 883 84 34

ERTEK GROUP

Şirket olarak müşterilerden 7/24 gelen onarım bildirim kaydı sayesinde soruna ön teşhisi koyabilmekteyiz. Bu sayede siz müşterilerimize daha mükemmel çözümler takdim ediyoruz.Verilen hizmette işçilik ve değiştirilen yedek parça 1 yıl garantilidir.Servis araçlarımızda en fazla ihtiyaç duyulan aletleri bulunduruyoruz. Teknisyenlerimiz beyaz eşya alanında profesyonellerdir.Kendilerini her konuda sürekli geliştiren teknisyenlerimiz sayesinde müşterilerimize en nitelikliiyi hizmeti veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz.

 

ERTEK GROUP,

Olarak Teknik Servis’in servis sektöründeki yeri 10 yıllık bir tecrübenin 2001 yılında şirket olmasıyla başladı. Kısa bir sürede Antalya’da ulaştığı pek çok müşteri çevresiyle büyüyen Teknik Servis, bugün Beyaz Eşya ve Klima pazarının önde gelen kuruluşları arasında yerini almıştır. Beyaz eşya ve Klima konusunda satış ve servis hizmeti veren bir firma olarak, en yüksek hizmet kalitesi ve kullanıcı mutluluğu sağlayarak, en geniş kitleyi kaliteli ve güvenilir servisle buluşturmaktır. Servis konusundaki en son gelişmeleri müşterileriyle buluşturmak. Beyaz Eşya Sektöründe önde gelen Markaları evinizde ya da işyerinizde sorunsuz kullanmanıza ve gerekli servisi hak ettiğiniz kalitede sizlere ulaştırmak. Beyaz eşya sektöründe tüketici gözündeki güvenilirliğimizi korumaktır.

ERTEK GROUP,

olarak biz Antalya ilinde ve Gaziantep ilinde kurulmuş, beyaz eşya servisi olarak verdiğimiz servis hizmeti ile, kalitemizi artırmak için işimize sürekli yatırım yapıyor, siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve iyi servis hizmeti vermek için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Bu kapsamda siz değerli müşterilerimize, internet üzerinden arıza ve bakım isteklerinizi bildirme, bu sorunu internet ortamında takip edebilme gibi özelikleri içeren internet sitemizi yayınladık.

Alabileceğiniz her türlü markaya ait beyaz eşya yetkili servis hizmetlerin detaylarını web sitemiz içerisinde bulabileceksiniz. Sizlere herzaman, en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmak için çalışmaya devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizle, almış olduğunuz çamaşır makinası, bulaşık makinası, klima, buzdolabı gibi beyaz eşyalarınızın evinize gelme anından kullanacağınız son güne kadar süren uzun soluklu bir süreçte yanınızdayız.

Aklınıza takılan sorularınızı,beyaz eşyalarınızla ilgi danışmak istediklerinizi tecrübeli teknisyenlerimize sorup, her konuda bilgi alabilirsiniz.

SERVİS MERKEZİNİ ARA