Merkez Şube: Dülük Baba Mah/Eski Dülük Cad/No:67/A

Şehitkamil/Gaziantep.

Mail Adresi:

ertekgroup@gmail.com

Çagrı Merkezi Numaraları

  • Gaziantep: 0342 323 37 44
  • Aydın:         0536 670 73 27
  • Mersin:        0533 916 79 02
  • Antalya:       0242 338 3 339

ANTALYA SERVİSİ ERTEK GROUP 

Antalya’nın en tecrübeli ve bu tecrübesini referanslarıyla da kanıtlamış olan beyaz eşya servis hizmeti veren firmamıızın web sayfasına hoşgeldiniz, servisimiz bugüne kadar binlerce kişiye ve yüzlerce şirkete kaliteli ve sorunsuz yetkili servis hizmeti vermektedir.
Tüm personelimiz alanında en az 10 sene tecrübeli ve deneyimlidir, bunun yanı sıra tüm personelimiz çeşitli markaların fabrika eğitimlerine katılmıştır ve her biri sertifikalıdır.Referanslarımız güvencemizdir. Bugün internette Antalya da beyaz eşya servis hizmeti veren bir çok beyaz eşya servisinin web sayfası var, fakat tecrübeleri ve deneyimleri yok, internetten size büyükmüş gibi gelse de bir çok servis tecrübesiz, bilgisiz olarak hizmet vermeye çalışmaktadır.

Deneyimli ve güler yüzlü eğitimli ve sertifikalı personelimizle 7/24 servis desteği ve hizmeti ile memnuniyetle arızalı her tür markadan beyaz eşyanıza memnuniyetle bakmaya ve sorunu çözmeye hazırız.

Tüm Markalara ve Modellere Teknik Servis Hizmetimiz Mevcuttur. Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Derin Dondurucu, Fırın, Termosifon, Şofben,Aspiratör, Davlumbaz, Ankastre, Mikrodalga Fırın, Çamaşır Kurutma Makinesi, Sanayi Tipi soğutucular,Vitrin Buzdolabı, Süpürge, Blender, Ütü, Mikser, Doğrayıcı, Ani Su Isıtıcı, Mutfak Robotu, Ekmek Yapma Makinesi, Fritöz, Set üstü Ocak, Halı Yıkama Makinesi, Su Filtreli Süpürge, Su Sebili, Saç Kurutma Makinesi vb. gibi kategorilerde marka gözetmeksizin servis hizmetimiz vardır.

SERVİS MERKEZİNİ ARA