Merkez Şube: Dülük Baba Mah/Eski Dülük Cad/No:67/A

Şehitkamil/Gaziantep.

Mail Adresi:

ertekgroup@gmail.com

Çagrı Merkezi Numaraları

  • Gaziantep: 0342 323 37 44
  • Aydın:         0534 791 74 33
  • Mersin:        0534 791 74 33
  • Antalya:       0539 883 84 34

AEG BEYAZ ESYA SERVİSİ GAZİANTEP

Gaziantep AEG Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Teknik Servis Hizmetleri Ertek Group AEG Beyaz Eşya Teknik Servisi İletişim Bilgileri Aşagıdadır

AEG SERVİSİ GAZİANTEP


GAZİANTEP AEG SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44

Gaziantep AEG Servisi,AEG Yetkili Servis;Gaziantep’de en önemli beyaz eşya markalarından biri olanAEG markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede AEG servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi AEG marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da AEG yetkili servis ihtiyacını doğurur.

Biz Gaziantep’de hizmet veren özel AEG servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm AEG beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz AEG beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

AEG SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

(0342) 323  37 44  numarali AEG Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

AEG Buzdolabı servisi , AEG Çamaşır Makinesi Servisi , AEG Bulaşık Makinesi Servisi, AEG Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ AEG SERVİSLERİ

Şahinbey Regal Servisi
Karataş Regal Servisi
Merveşehir Regal  Servisi
Binevler Regal Servisi
Şehitkamil Regal Servisi
Akyol Regal  Servisi

Gaziantep Teknik Servisi

SERVİS MERKEZİNİ ARA