Merkez Şube: Dülük Baba Mah/Eski Dülük Cad/No:67/A

Şehitkamil/Gaziantep.

Mail Adresi:

ertekgroup@gmail.com

Çagrı Merkezi Numaraları

Gaziantep: 0342 323 37 44 Mersin: 0533 916 79 02 Antalya: 0242 338 3 339

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

MERSİN DEMİRDÖKÜM SERVİSİ

mersin-demirdöküm-servisi
DEMİRDÖKÜM SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 15 67 


Demirdöküm Yetkili Servis;Mersin’de en önemli beyaz eşya markalarından biri olan Demirdöküm markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede Demirdöküm servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi Demirdöküm marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da Demirdöküm yetkili servis ihtiyacını doğurur.

Biz Mersin‘de hizmet veren özel Demirdöküm servisi olarak Mersin‘de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm Demirdöküm beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz Demirdöküm beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

DEMİRDÖKÜM SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

(0342) 323 15 67  numarali Demirdöküm Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Demirdöküm  Buzdolabı servisi , Demirdöküm  Çamaşır Makinesi Servisi , Demirdöküm Bulaşık Makinesi Servisi, Demirdöküm Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

 

BÖLGELERİMİZDEKİ DEMİRDÖKÜM SERVİSLERİ

Gaziantep Teknik Servisi

SERVİS MERKEZİNİ ARA