Merkez Şube: Dülük Baba Mah/Eski Dülük Cad/No:67/A

Şehitkamil/Gaziantep.

Mail Adresi:

ertekgroup@gmail.com

Çagrı Merkezi Numaraları

  • Gaziantep: 0342 323 37 44
  • Aydın:         0534 791 74 33
  • Mersin:        0534 791 74 33
  • Antalya:       0539 883 84 34

Başlık

Beyaz Eşya Servisi Ertek Group

Aylık arşiv Ağustos 2013

BEKO BEYAZ ESYA SERVİSİ GAZİANTEP

GAZİANTEP BEKO SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44

Gaziantep Beko Teknik Servisi Beko markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri olan Gaziantep ilinde en çok ihtiyaç duyulan beyaz eşya markalarından birisi olmaya devam etmiştir. Arızalanan Beko beyaz eşyalarınızın tamiratı için Beko yetkili teknik servis irtibat numaralarından birisi olan; (0342) 32337 44 nolu numarayı arama gereksinimi dogurmaktadır
Gaziantep Beko Servisi Olarak;
Beko marka Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Derin Dondurucu, Fırın, Termosifon,Şofben,Aspiratör, Davlumbaz, Ankastre, Mikrodalga Fırın, Çamaşır Kurutma Makinesi, Sanayi Tipi soğutucular,Vitrin Buzdolabı, Süpürge, Set üstü Ocak,Su Sebili vb. gibi kategorilerde servis hizmetimiz vardır.
Biz Gaziantep’de hizmet veren özel Beko servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız Beko Buzdolabı servisleri , Beko Çamaşır Makinesi Servisi , Beko Bulaşık Makinesi Servisi, Beko Ankastre Servis Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

SİEMENS TEKNİK SERVİSİ GAZİANTEP


GAZİANTEP SİEMENS SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44

Gaziantep Siemens Teknik Servisi Siemens markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri olan Gaziantep ilinde en çok ihtiyaç duyulan beyaz eşya markalarından birisi olmaya devam etmiştir. Arızalanan Siemens beyaz eşyalarınızın tamiratı için Siemens etkili teknik servis irtibat numaralarından birisi olan; (0342) 323 37 44 nolu numarayı arama gereksinimi dogurmaktadır
Gaziantep Siemens Servisi Olarak;
Siemens marka Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Derin Dondurucu, Fırın, Termosifon,Şofben,Aspiratör, Davlumbaz, Ankastre, Mikrodalga Fırın, Çamaşır Kurutma Makinesi, Sanayi Tipi soğutucular,Vitrin Buzdolabı, Süpürge, Set üstü Ocak,Su Sebili vb. gibi kategorilerde servis hizmetimiz vardır.
Biz Gaziantep’de hizmet veren özel Siemens servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız Siemens Buzdolabı servisleri , Siemens Çamaşır Makinesi Servisi , Siemens Bulaşık Makinesi Servisi, Siemens Ankastre Servis Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

SİEMENS BEYAZ EŞYA HİZMET BÖLGELERİ

Karataş Siemens Servisi
Merveşehir Siemens Servisi
Binevler Siemens Servisi
Akyol Siemens Servisi
Şehitkamil Siemens Servisi
Şahinbey Siemens Servisi

GAZİANTEP PROFİLO TEKNİK SERVİSİ

GAZİANTEP PROFİLO SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44

Gaziantep Profilo Teknik Servisi Profilo markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri olan Gaziantep ilinde en çok ihtiyaç duyulan beyaz eşya markalarından birisi olmaya devam etmiştir. Arızalanan Profilo beyaz eşyalarınızın tamiratı için Profilo teknik servis irtibat numaralarından birisi olan; (0342) 323 37 44 nolu numarayı arama gereksinimi dogurmaktadır
Gaziantep Profilo Servisi Olarak;
Profilo marka Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Derin Dondurucu, Fırın, Termosifon,Şofben,Aspiratör, Davlumbaz, Ankastre, Mikrodalga Fırın, Çamaşır Kurutma Makinesi, Sanayi Tipi soğutucular,Vitrin Buzdolabı, Süpürge, Set üstü Ocak,Su Sebili vb. gibi kategorilerde servis hizmetimiz vardır.
Biz Gaziantep’de hizmet veren özel Profilo servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız Profilo Buzdolabı servisleri , Profilo Çamaşır Makinesi Servisi , Profilo Bulaşık Makinesi Servisi, Profilo Ankastre Servis Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

Profilo Servisi Gaziantep Olarak Hizmet Bölgelerimiz

Şahinbey Profilo Servisi
Karataş Profilo Servisi
Merveşehir Profilo  Servisi
Binevler Profi,lo Servisi
Şehitkamil Profilo Servisi
Akyol Profilo  Servisi

 

ARÇELİK TEKNİK SERVİSİ GAZİANTEP

GAZİANTEP ARÇELİK SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323  37 44

Gaziantep Arçelik Teknik Servisi Arçelik markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri olan Gaziantep ilinde en çok ihtiyaç duyulan beyaz eşya markalarından birisi olmaya devam etmiştir. Arızalanan Arçelik beyaz eşyalarınızın tamiratı için Arçelik etkili teknik servis irtibat numaralarından birisi olan; (0342) 323 37 44 nolu numarayı arama gereksinimi dogurmaktadır
Gaziantep Arçelik Servisi Olarak;
Arçelik marka Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Derin Dondurucu, Fırın, Termosifon,Şofben,Aspiratör, Davlumbaz, Ankastre, Mikrodalga Fırın, Çamaşır Kurutma Makinesi, Sanayi Tipi soğutucular,Vitrin Buzdolabı, Süpürge, Set üstü Ocak,Su Sebili vb. gibi kategorilerde servis hizmetimiz vardır.
Biz Gaziantep’de hizmet veren özel Arçelik servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız Arçelik Buzdolabı servisleri , Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi , Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi, Arçelik Ankastre Servis Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

Arçelik Servisi Gaziantep Olarak Hizmet Bölgelerimiz

Şahinbey Arçelik Servisi
Karataş Arçelik Servisi
Merveşehir Arçelik  Servisi
Binevler Profi,lo Servisi
Şehitkamil Arçelik Servisi
Akyol Arçelik  Servisi

 

BOSCH TEKNİK SERVİS GAZİANTEP


GAZİANTEP BOSCH SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44

Gaziantep Bosch Teknik Servisi Bosch markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri olan Gaziantep ilinde en çok ihtiyaç duyulan beyaz eşya markalarından birisi olmaya devam etmiştir. Arızalanan Bosch beyaz eşyalarınızın tamiratı için bosch etkili teknik servis irtibat numaralarından birisi olan; (0342) 323 37 44 nolu numarayı arama gereksinimi dogurmaktadır
Gaziantep Bosch Servisi Olarak;
Bosch marka Çamaşır MakinesiBulaşık MakinesiBuzdolabıDerin DondurucuFırınTermosifon,Şofben,AspiratörDavlumbazAnkastreMikrodalga FırınÇamaşır Kurutma MakinesiSanayi Tipi soğutucular,Vitrin BuzdolabıSüpürgeSet üstü Ocak,Su Sebili vb. gibi kategorilerde servis hizmetimiz vardır.
Biz Gaziantep’de hizmet veren özel Bosch servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız Bosch Buzdolabı servisleri , Bosch Çamaşır Makinesi ServisiBosch Bulaşık Makinesi ServisiBosch Ankastre Servis Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

Bosch Servisi Gaziantep Olarak Hizmet Bölgelerimiz

Şahinbey Bosch Servisi
Karataş Bosch Servisi
Merveşehir Bosch  Servisi
Binevler Bosch  Servisi
Şehitkamil Bosch Servisi
Akyol Bosch  Servisi

 

GAZİANTEP ARÇELİK SERVİS


GAZİANTEP ARÇELİK SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: 0342 323 37 44

Gaziantep Arçelik Servisi:Türkiye’nin turizminde büyük öneme sahip ve ekonomik açıdan en önemli şehirlerinden olan Gaziantep, dünyanın da göç alan en büyük şehirlerinden bir doğa harikası ilimiz. Ayrıca Gaziantep, Avrupa’nın turizm merkezi konumunda. Bu kadar fazla nüfusa sahip olmasının nedeni, ekonomiye bağlı olarak çok göç alması. Her geçen yıl dikkate değer bir nüfus artışı olmaktadır. Bu derece yoğun bir nüfusa ve tüketiciye sahip olan bir şehrin ihtiyaçları da fazla olur. Gaziantep en önemli beyaz eşya markalarından biri olan Arçelik markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede bosch servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi Arçelik marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da yetkili servis ihtiyacını doğurur. Biz Gaziantep’de hizmet veren özel Arçelik servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm Arçelik beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

GAZİANTEP ARÇELİK SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

0342 323 37 44 numarali Arçelik Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Arçelik Buzdolabı servisi , Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi , Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi, Arçelik Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ GAZİANTEP ARÇELİK SERVİSLERİ

Şahinbey Arçelik Servisi
Karataş Arçelik Servisi
Merveşehir Arçelik  Servisi
Binevler Arçelik Servisi
Şehitkamil Arçelik Servisi
Akyol Arçelik  Servisi

GAZİANTEP BOSCH SERVİS

 


GAZİANTEP BOSCH SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: 0342 323 37 44

Gaziantep Bosch Servisi:Türkiye’nin turizminde büyük öneme sahip ve ekonomik açıdan en önemli şehirlerinden olan Gaziantep, dünyanın da göç alan en büyük şehirlerinden bir doğa harikası ilimiz. Ayrıca Gaziantep, Avrupa’nın turizm merkezi konumunda. Bu kadar fazla nüfusa sahip olmasının nedeni, ekonomiye bağlı olarak çok göç alması. Her geçen yıl dikkate değer bir nüfus artışı olmaktadır. Bu derece yoğun bir nüfusa ve tüketiciye sahip olan bir şehrin ihtiyaçları da fazla olur. Gaziantep en önemli beyaz eşya markalarından biri olan Bosch markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede bosch servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi Bosch marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da yetkili servis ihtiyacını doğurur. Biz Gaziantep’de hizmet veren özel Bosch servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm Bosch beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

GAZİANTEP BOSCH SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

0342 323 37 44 numarali Bosch Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Bosch Buzdolabı servisi , Bosch Çamaşır Makinesi Servisi , Bosch Bulaşık Makinesi Servisi, Bosch Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ GAZİANTEP BOSCH SERVİSLERİ

Şahinbey Bosch Servisi
Karataş Bosch Servisi
Merveşehir Bosch  Servisi
Binevler Bosch Servisi
Şehitkamil Bosch Servisi
Akyol Bosch  Servisi

DAIKIN SERVİSİ GAZİANTEP


GAZİANTEP DAIKIN SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44

Gaziantep Daıkın Servisi, Daıkın Yetkili Servis;Gaziantep’de en önemli beyaz eşya markalarından biri olan Daıkın markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede Daıkın servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi Daıkın marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da Daıkın yetkili servis ihtiyacını doğurur.

Biz Gaziantep’de hizmet veren özel Daıkın servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm Daıkın beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz Daıkın beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

DAIKIN SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

(0342) 323 37 44  numarali Daıkın Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Klima, Kombi Termisifon, Salon tipi klimalar kaset klimalar gibi tüm klima çeşitlerinin tamirini yapmaktayız.Daıkın  Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ DAIKIN SERVİSLERİ

Şahinbey Daıkın Servisi
Karataş Daıkın Servisi
Merveşehir Daıkın  Servisi
Binevler Daıkın Servisi
Şehitkamil Daıkın Servisi
Akyol Daıkın  Servisi

SHARP SERVİSİ GAZİANTEP

GAZİANTEP SHARP SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: (0342) 323 37 44

Gaziantep Sharp Servisi, Sharp Yetkili Servis Gaziantep’de en önemli beyaz eşya markalarından biri olan Sharp markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede  sharp servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi Sharp marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da sharp yetkili servis ihtiyacını doğurur.
Biz Gaziantep’de hizmet veren özel sharpservisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm Sharp beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz arçelik beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız.

SHARP SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

(0342) 323 37 44 numarali  Sharp Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.Sharp Buzdolabı servisi , Sharp Çamaşır Makinesi Servisi , Sharp Bulaşık Makinesi Servisi, Sharp Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ SHARP SERVİSLERİ   

GAZİANTEP SANYO SERVİSİ

SANYO SERVİSİ ÇAGRI MERKEZİ: 0342 323 37 44

Gaziantep Sanyo Yetkili Servis; Gaziantep’de en önemli beyaz eşya markalarından biri olan Sanyo markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede Sanyo servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi Sanyo marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da Sanyo yetkili servis ihtiyacını doğurur.

Biz Gaziantep’de hizmet veren özel Sanyo servisi olarak Gaziantep’de gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır. Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm Sanyo beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz Sanyo beyaz eşya servisi olarak her zaman yanınızdayız

SANYO SERVİSİNİ NASIL ÇAGIRABİLİRİM ?

0342 323 37 44 numaralı Sanyo Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Sanyo Buzdolabı Servisi , Sanyo Çamaşır Makinesi Servisi , Sanyo Bulaşık Makinesi Servisi, Sanyo Ankastre Servisi , Sanyo Klima Servisi, Sanyo Kombi Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.

BÖLGELERİMİZDEKİ SANYO SERVİSLERİ

Şahinbey Sanyo Servisi
Karataş Sanyo Servisi
Merveşehir Sanyo  Servisi
Binevler Sanyo Servisi
Şehitkamil Sanyo Servisi
Akyol Sanyo  Servisi

SERVİS MERKEZİNİ ARA