Merkez Şube: Dülük Baba Mah/Eski Dülük Cad/No:67/A

Şehitkamil/Gaziantep.

Mail Adresi:

ertekgroup@gmail.com

Çagrı Merkezi Numaraları

  • Gaziantep: 0342 323 37 44
  • Aydın:         0534 791 74 33
  • Mersin:        0534 791 74 33
  • Antalya:       0539 883 84 34

Başlık

Beyaz Eşya Servisi Ertek Group

Aylık arşiv Ekim 2023

ALTUS TEKNİK SERVİSİ GAZİANTEP


ALTUS CAGRI MERKEZİ 0342 323 37 44

Altus Servisi Arıza Tespiti 
Altus beyaz eşya elektrikli ev aletlerinde alanında uzman teknik ekibimizle arıza tespiti konusunda teknik destek almak ve arıza kaydı oluşturmak isterseniz Altus servisi olarak bizlere telefon kadar uzaktasınız

Altus Servisi Onarım & Tamir& Tamir
Altus marka cihazınızın onarımını yaptırmak istiyorsanız Gaziantep’de tüm bölgelere hizmet veren teknik destek ekibimize ulaşabilir en kısa sürede Altus cihazınızı tamir ettirebilirsiniz.

Altus Servisi Bakım İşlemleri
Gaziantep Altus Servisi olarak Gaziantep’de Altus marka klimaların ve çeşitli ev aletlerinin bakımını yaptırmak isterseniz Gaziantep Altus Servisine telefon numaralarımızdan en kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Uzun yıllardan bu yana Gaziantep ve çevresinde servis ağını kuran ve bugünlere kadar gelerek Gaziantep bölgesinde Altus cihazların tamirini ve bakımını yapan servisimiz yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile bugün misyon ve vizyonları doğrultusunda ilerlemektedir. Gaziantep Altus Servisi olarak bugün birçok bölgeye müşteri memnuniyeti, uygun düşük fiyat garantisi, donanımlı teknik servis araçları gibi avantajları ile hizmet veren servisimiz genel verilere göre her geçen gün servis kapasitesini yükseltmeye devam etmektedir.
Özel sektörler teknoloji çağının trenleri olmuş ve bugünlere kadar gelerek müşterilerinin karşısına yeniliklerle çıkan iş daalları haline gelmişlerdir. Altus elektrikli ev aletleri sektörü ise bugün kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilen bir sektör haline gelmiş ve bugün büyük pazar payları ile evren ekonomisinde yerlerini almışlardır. Altus elektrikli ev aletlerinin pazar payında bugün büyük yeri olan Altus markası ise geçen seneden bu yana Altus buzdolabı, Altus bulaşık makinesi, Altus çamaşır makinesi, Altus klima üreterek sektördeki varlığını korumuş ve bugün ülkemiz dahil olmak üzere dünyanın birçok noktasında tüketiciler ile Altus markasını buluşturmuştur.Bugün Gaziantep’de ise çeşitli bayiler aracılığı ile satışını yapan Altus markası halen müşteriler tarafından oldukça yelemekte ve beyaz eşya gurubunda marka tercihlerinde ilk sıralardaki yerini almaktadır. Profosyoneş fabrikaları ile üretimlerini sürdüren ve global anlayışla çalışmalarına devam eden Altus markası bugün kâr oranlarını yükselterek müşterilerinin taleplerine yeniliklerle ile cevap vermektedir.Bugün sundugu cihazlardaki ileri teknoloji ile göz kamaştıran Altus markası ürün çeşitliliğini arttırarak piyasadaki yerini korumaya devam etmektedir. Beyaz eşya firmamız müşteri talebi doğrultusunda özel Altus servis olarak hizmet vermektedir.

Altus Servisi | Teknik Destek
Gaziantep’de uzun yıllar önce kurulan firmamız Altus marka beyaz eşya veya klima kullanan müşterilerimize teknik destek verebilmek amacı ile kurulmuştur. Kuruluş aşamasında Şehitkamil, Şahinbey, Karataş, Merveşehir, Gazikent, Binevler, Sarıgüllük gibi birkaç bölgeye hizmet veren Altus Özel teknik servisimiz bugün Gaziantep’in birçok noktasında Altus teknik servis destek hizmeti sunabilmektedir. Donanımlı beyaz eşya servis araçları ile Altus tüketicilerin teknik sorunlarına çözüm veren Gaziantep Altus Servisi bugün sunduğu hizmetler sonucunda müşterilerine 1 yıl garantili Altus teknik destek sağlamaktadır.Buzdolabı tamiri, buzdolabı servisi, bakımı, bulaşık makinesi tamiri, klima tamiri ,klima bakımı, klima montajı ,klima demontajı (sökümü) yapabilen Altus teknik özel servisimiz oluşturduğu güçlü ekibi ve iletişim merkezleri ile müşteri portöyünü arttırmakta misyon ve vizyonları doğrultusunda ilerleyişini sürdürmektedir. İstatistik verilere göre bir önceki yıla oranla %45 günlük teknik servis kapasitesi artışını sürdüren ekibimiz bugün özel Altus Servisi olarak müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir.Hizmet verdiği ilk yıllarda sadece belirli ilçelere teknik destek sunabilen servisimiz bugün Altus cihazlar için Gaziantep’de 50 noktaya aynı gün içerisinde Altus beyaz esya servis hizmeti sunabilmektedir.

”Sizde Gaziantep’de ikamet ediyor ve Altus marka beyaz eşyalarınızda teknik sorun arıza yaşıyorsanız bizlere Altus çagrı merkezi telefon numaralarımızdan çalışma saatleri içerisinde veya dışarısında ulaşabilir cihazınız kapsamında veya teknik sorununuz kapsamında en kısa sürede teknik destek, yardım alabilirsiniz.Bizler Gaziantep Altus Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin çağrılarını yanıtlamaktanve sorunlarına çözüm saglamaktan memnuniyet duyacağız.”
Teknik Destek Sunduğumuz Altus Marka Ürünler
Bu sayfa üzerinden Gaziantep Altus Servisi‘nin teknik destek alanında (bakım,onarım,arıza tespiti) sunduğu beyaz eşyaları inceleyebilirsiniz. Eğer sizinde ev aletleriniz aşağıda belirtilen veya aşağıda anlatılandan farklı bir arıza söz konusu ise en kısa sürede bizimle iletişime geçip servis arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

 

Altus Buzdolabı Servisi
Buzdolabı soğutmuyor.
Buzdolabı çalışmıyor.
Buzdolabı su damlatıyor
Buzdolabı sesli çalışıyor.
Altus Altus Buzdolabı kapısı kapanmıyor
Buzdolabının iç lambası yanmıyor
Altus Buzdolabı sürekli alarm veriyor
Buzdolabından kokular geliyor.
Buzdolabının gövdesi ısınıyor.
Altus Buzdolabı kapısı yön değişikliği

Altus Bulaşık Makinesi Servisi
Bulaşıkların çizik çıkması
Altus bulaşık makinesinin su almaması
Altus bulaşık makinesinin su boşaltmaması
Yıkama esnasında temiz yıkamaması
Bulaşık makinesinde bulaşıkların kokulu çıkması
Bulaşık makinesinin su akıtması
Cihazın çalışırken sigorta attırması

 

Altus Çamaşır Makinesi Servisi
Makinenin suyu boşaltmaması
Altus çamaşır makinesinin su almaması
Çamaşırların yıkama sonrasında yırtık çıkması
Çamaşır makinesinin su akıtması
Çamaşır makinesinin sesli çalışması
Makinenin deterjan almaması
Çamaşır makinesinin sıkma yapmaması

 

LG TEKNİK SERVİS GAZİANTEP


LG CAGRI MERKEZİ 0342 323 37 44

LG Servisi Arıza Tespiti 
LG beyaz eşya elektrikli ev aletlerinde alanında uzman teknik ekibimizle arıza tespiti konusunda teknik destek almak ve arıza kaydı oluşturmak isterseniz LG servisi olarak bizlere telefon kadar uzaktasınız

LG Servisi Onarım & Tamir& Tamir
LG marka cihazınızın onarımını yaptırmak istiyorsanız Gaziantep’de tüm bölgelere hizmet veren teknik destek ekibimize ulaşabilir en kısa sürede LG cihazınızı tamir ettirebilirsiniz.

LG Servisi Bakım İşlemleri
Gaziantep LG Servisi olarak Gaziantep’de LG marka klimaların ve çeşitli ev aletlerinin bakımını yaptırmak isterseniz Gaziantep LG Servisine telefon numaralarımızdan en kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Uzun yıllardan bu yana Gaziantep ve çevresinde servis ağını kuran ve bugünlere kadar gelerek Gaziantep bölgesinde LG cihazların tamirini ve bakımını yapan servisimiz yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile bugün misyon ve vizyonları doğrultusunda ilerlemektedir. Gaziantep LG Servisi olarak bugün birçok bölgeye müşteri memnuniyeti, uygun düşük fiyat garantisi, donanımlı teknik servis araçları gibi avantajları ile hizmet veren servisimiz genel verilere göre her geçen gün servis kapasitesini yükseltmeye devam etmektedir.
Özel sektörler teknoloji çağının trenleri olmuş ve bugünlere kadar gelerek müşterilerinin karşısına yeniliklerle çıkan iş daalları haline gelmişlerdir. LG elektrikli ev aletleri sektörü ise bugün kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilen bir sektör haline gelmiş ve bugün büyük pazar payları ile evren ekonomisinde yerlerini almışlardır. LG elektrikli ev aletlerinin pazar payında bugün büyük yeri olan LG markası ise geçen seneden bu yana LG buzdolabı, LG bulaşık makinesi, LG çamaşır makinesi, LG klima üreterek sektördeki varlığını korumuş ve bugün ülkemiz dahil olmak üzere dünyanın birçok noktasında tüketiciler ile LG markasını buluşturmuştur.Bugün Gaziantep’de ise çeşitli bayiler aracılığı ile satışını yapan LG markası halen müşteriler tarafından oldukça yelemekte ve beyaz eşya gurubunda marka tercihlerinde ilk sıralardaki yerini almaktadır. Profosyoneş fabrikaları ile üretimlerini sürdüren ve global anlayışla çalışmalarına devam eden LG markası bugün kâr oranlarını yükselterek müşterilerinin taleplerine yeniliklerle ile cevap vermektedir.Bugün sundugu cihazlardaki ileri teknoloji ile göz kamaştıran LG markası ürün çeşitliliğini arttırarak piyasadaki yerini korumaya devam etmektedir. Beyaz eşya firmamız müşteri talebi doğrultusunda özel LG servis olarak hizmet vermektedir.

LG Servisi | Teknik Destek
Gaziantep’de uzun yıllar önce kurulan firmamız LG marka beyaz eşya veya klima kullanan müşterilerimize teknik destek verebilmek amacı ile kurulmuştur. Kuruluş aşamasında Şehitkamil, Şahinbey, Karataş, Merveşehir, Gazikent, Binevler, Sarıgüllük gibi birkaç bölgeye hizmet veren LG Özel teknik servisimiz bugün Gaziantep’in birçok noktasında LG teknik servis destek hizmeti sunabilmektedir. Donanımlı beyaz eşya servis araçları ile LG tüketicilerin teknik sorunlarına çözüm veren Gaziantep LG Servisi bugün sunduğu hizmetler sonucunda müşterilerine 1 yıl garantili LG teknik destek sağlamaktadır.Buzdolabı tamiri, buzdolabı servisi, bakımı, bulaşık makinesi tamiri, klima tamiri ,klima bakımı, klima montajı ,klima demontajı (sökümü) yapabilen LG teknik özel servisimiz oluşturduğu güçlü ekibi ve iletişim merkezleri ile müşteri portöyünü arttırmakta misyon ve vizyonları doğrultusunda ilerleyişini sürdürmektedir. İstatistik verilere göre bir önceki yıla oranla %45 günlük teknik servis kapasitesi artışını sürdüren ekibimiz bugün özel LG Servisi olarak müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir.Hizmet verdiği ilk yıllarda sadece belirli ilçelere teknik destek sunabilen servisimiz bugün LG cihazlar için Gaziantep’de 50 noktaya aynı gün içerisinde LG beyaz esya servis hizmeti sunabilmektedir.

”Sizde Gaziantep’de ikamet ediyor ve LG marka beyaz eşyalarınızda teknik sorun arıza yaşıyorsanız bizlere LG çagrı merkezi telefon numaralarımızdan çalışma saatleri içerisinde veya dışarısında ulaşabilir cihazınız kapsamında veya teknik sorununuz kapsamında en kısa sürede teknik destek, yardım alabilirsiniz.Bizler Gaziantep LG Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin çağrılarını yanıtlamaktanve sorunlarına çözüm saglamaktan memnuniyet duyacağız.”
Teknik Destek Sunduğumuz LG Marka Ürünler
Bu sayfa üzerinden Gaziantep LG Servisi‘nin teknik destek alanında (bakım,onarım,arıza tespiti) sunduğu beyaz eşyaları inceleyebilirsiniz. Eğer sizinde ev aletleriniz aşağıda belirtilen veya aşağıda anlatılandan farklı bir arıza söz konusu ise en kısa sürede bizimle iletişime geçip servis arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

 

LG Buzdolabı Servisi
Buzdolabı soğutmuyor.
Buzdolabı çalışmıyor.
Buzdolabı su damlatıyor
Buzdolabı sesli çalışıyor.
LG Buzdolabı kapısı kapanmıyor
Buzdolabının iç lambası yanmıyor
LG Buzdolabı sürekli alarm veriyor
Buzdolabından kokular geliyor.
Buzdolabının gövdesi ısınıyor.
LG Buzdolabı kapısı yön değişikliği

LG Bulaşık Makinesi Servisi
Bulaşıkların çizik çıkması
LG bulaşık makinesinin su almaması
LG bulaşık makinesinin su boşaltmaması
Yıkama esnasında temiz yıkamaması
Bulaşık makinesinde bulaşıkların kokulu çıkması
Bulaşık makinesinin su akıtması
Cihazın çalışırken sigorta attırması

 

LG Çamaşır Makinesi Servisi
Makinenin suyu boşaltmaması
LG çamaşır makinesinin su almaması
Çamaşırların yıkama sonrasında yırtık çıkması
Çamaşır makinesinin su akıtması
Çamaşır makinesinin sesli çalışması
Makinenin deterjan almaması
Çamaşır makinesinin sıkma yapmaması

 

SAMSUNG TEKNİK SERVİS GAZİANTEP


SAMSUNG CAGRI MERKEZİ 0342 323 37 44

Samsung Servisi Arıza Tespiti 
Samsung beyaz eşya elektrikli ev aletlerinde alanında uzman teknik ekibimizle arıza tespiti konusunda teknik destek almak ve arıza kaydı oluşturmak isterseniz Samsung servisi olarak bizlere telefon kadar uzaktasınız

Samsung Servisi Onarım & Tamir& Tamir
Samsung marka cihazınızın onarımını yaptırmak istiyorsanız Gaziantep’de tüm bölgelere hizmet veren teknik destek ekibimize ulaşabilir en kısa sürede Samsung cihazınızı tamir ettirebilirsiniz.

Samsung Servisi Bakım İşlemleri
Gaziantep Samsung Servisi olarak Gaziantep’de Samsung marka klimaların ve çeşitli ev aletlerinin bakımını yaptırmak isterseniz Gaziantep Samsung Servisine telefon numaralarımızdan en kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Uzun yıllardan bu yana Gaziantep ve çevresinde servis ağını kuran ve bugünlere kadar gelerek Gaziantep bölgesinde Samsung cihazların tamirini ve bakımını yapan servisimiz yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile bugün misyon ve vizyonları doğrultusunda ilerlemektedir. Gaziantep Samsung Servisi olarak bugün birçok bölgeye müşteri memnuniyeti, uygun düşük fiyat garantisi, donanımlı teknik servis araçları gibi avantajları ile hizmet veren servisimiz genel verilere göre her geçen gün servis kapasitesini yükseltmeye devam etmektedir.
Özel sektörler teknoloji çağının trenleri olmuş ve bugünlere kadar gelerek müşterilerinin karşısına yeniliklerle çıkan iş daalları haline gelmişlerdir. Samsung elektrikli ev aletleri sektörü ise bugün kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilen bir sektör haline gelmiş ve bugün büyük pazar payları ile evren ekonomisinde yerlerini almışlardır. Samsung elektrikli ev aletlerinin pazar payında bugün büyük yeri olan Samsung markası ise geçen seneden bu yana Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi, Samsung çamaşır makinesi, Samsung klima üreterek sektördeki varlığını korumuş ve bugün ülkemiz dahil olmak üzere dünyanın birçok noktasında tüketiciler ile Samsung markasını buluşturmuştur.Bugün Gaziantep’de ise çeşitli bayiler aracılığı ile satışını yapan Samsung markası halen müşteriler tarafından oldukça yelemekte ve beyaz eşya gurubunda marka tercihlerinde ilk sıralardaki yerini almaktadır. Profosyoneş fabrikaları ile üretimlerini sürdüren ve global anlayışla çalışmalarına devam eden Samsung markası bugün kâr oranlarını yükselterek müşterilerinin taleplerine yeniliklerle ile cevap vermektedir.Bugün sundugu cihazlardaki ileri teknoloji ile göz kamaştıran Samsung markası ürün çeşitliliğini arttırarak piyasadaki yerini korumaya devam etmektedir. Beyaz eşya firmamız müşteri talebi doğrultusunda özel Samsung servis olarak hizmet vermektedir.

Samsung Servisi | Teknik Destek
Gaziantep’de uzun yıllar önce kurulan firmamız Samsung marka beyaz eşya veya klima kullanan müşterilerimize teknik destek verebilmek amacı ile kurulmuştur. Kuruluş aşamasında Şehitkamil, Şahinbey, Karataş, Merveşehir, Gazikent, Binevler, Sarıgüllük gibi birkaç bölgeye hizmet veren Samsung Özel teknik servisimiz bugün Gaziantep’in birçok noktasında Samsung teknik servis destek hizmeti sunabilmektedir. Donanımlı beyaz eşya servis araçları ile Samsung tüketicilerin teknik sorunlarına çözüm veren Gaziantep Samsung Servisi bugün sunduğu hizmetler sonucunda müşterilerine 1 yıl garantili Samsung teknik destek sağlamaktadır.Buzdolabı tamiri, buzdolabı servisi, bakımı, bulaşık makinesi tamiri, klima tamiri ,klima bakımı, klima montajı ,klima demontajı (sökümü) yapabilen Samsung teknik özel servisimiz oluşturduğu güçlü ekibi ve iletişim merkezleri ile müşteri portöyünü arttırmakta misyon ve vizyonları doğrultusunda ilerleyişini sürdürmektedir. İstatistik verilere göre bir önceki yıla oranla %45 günlük teknik servis kapasitesi artışını sürdüren ekibimiz bugün özel Samsung Servisi olarak müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir.Hizmet verdiği ilk yıllarda sadece belirli ilçelere teknik destek sunabilen servisimiz bugün Samsung cihazlar için Gaziantep’de 50 noktaya aynı gün içerisinde Samsung beyaz esya servis hizmeti sunabilmektedir.

”Sizde Gaziantep’de ikamet ediyor ve Samsung marka beyaz eşyalarınızda teknik sorun arıza yaşıyorsanız bizlere Samsung çagrı merkezi telefon numaralarımızdan çalışma saatleri içerisinde veya dışarısında ulaşabilir cihazınız kapsamında veya teknik sorununuz kapsamında en kısa sürede teknik destek, yardım alabilirsiniz.Bizler Gaziantep Samsung Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin çağrılarını yanıtlamaktanve sorunlarına çözüm saglamaktan memnuniyet duyacağız.”
Teknik Destek Sunduğumuz Samsung Marka Ürünler
Bu sayfa üzerinden Gaziantep Samsung Servisi‘nin teknik destek alanında (bakım,onarım,arıza tespiti) sunduğu beyaz eşyaları inceleyebilirsiniz. Eğer sizinde ev aletleriniz aşağıda belirtilen veya aşağıda anlatılandan farklı bir arıza söz konusu ise en kısa sürede bizimle iletişime geçip servis arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

 

Samsung Buzdolabı Servisi
Buzdolabı soğutmuyor.
Buzdolabı çalışmıyor.
Buzdolabı su damlatıyor
Buzdolabı sesli çalışıyor.
Samsung Buzdolabı kapısı kapanmıyor
Buzdolabının iç lambası yanmıyor
Samsung Buzdolabı sürekli alarm veriyor
Buzdolabından kokular geliyor.
Buzdolabının gövdesi ısınıyor.
Samsung Buzdolabı kapısı yön değişikliği

Samsung Bulaşık Makinesi Servisi
Bulaşıkların çizik çıkması
Samsung bulaşık makinesinin su almaması
Samsung bulaşık makinesinin su boşaltmaması
Yıkama esnasında temiz yıkamaması
Bulaşık makinesinde bulaşıkların kokulu çıkması
Bulaşık makinesinin su akıtması
Cihazın çalışırken sigorta attırması

 

Samsung Çamaşır Makinesi Servisi
Makinenin suyu boşaltmaması
Samsung çamaşır makinesinin su almaması
Çamaşırların yıkama sonrasında yırtık çıkması
Çamaşır makinesinin su akıtması
Çamaşır makinesinin sesli çalışması
Makinenin deterjan almaması
Çamaşır makinesinin sıkma yapmaması

 

ARİSTON TEKNİK SERVİS GAZİANTEP


ARİSTON CAGRI MERKEZİ 0342 323 37 44

Ariston Servisi Arıza Tespiti 
Ariston beyaz eşya elektrikli ev aletlerinde alanında uzman teknik ekibimizle arıza tespiti konusunda teknik destek almak ve arıza kaydı oluşturmak isterseniz Ariston servisi olarak bizlere telefon kadar uzaktasınız

Ariston Servisi Onarım & Tamir& Tamir
Ariston marka cihazınızın onarımını yaptırmak istiyorsanız Gaziantep’de tüm bölgelere hizmet veren teknik destek ekibimize ulaşabilir en kısa sürede Ariston cihazınızı tamir ettirebilirsiniz.

Ariston Servisi Bakım İşlemleri
Gaziantep Ariston Servisi olarak Gaziantep’de Ariston marka klimaların ve çeşitli ev aletlerinin bakımını yaptırmak isterseniz Gaziantep Ariston Servisine telefon numaralarımızdan en kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Uzun yıllardan bu yana Gaziantep ve çevresinde servis ağını kuran ve bugünlere kadar gelerek Gaziantep bölgesinde Ariston cihazların tamirini ve bakımını yapan servisimiz yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile bugün misyon ve vizyonları doğrultusunda ilerlemektedir. Gaziantep Ariston Servisi olarak bugün birçok bölgeye müşteri memnuniyeti, uygun düşük fiyat garantisi, donanımlı teknik servis araçları gibi avantajları ile hizmet veren servisimiz genel verilere göre her geçen gün servis kapasitesini yükseltmeye devam etmektedir.
Özel sektörler teknoloji çağının trenleri olmuş ve bugünlere kadar gelerek müşterilerinin karşısına yeniliklerle çıkan iş daalları haline gelmişlerdir. Ariston elektrikli ev aletleri sektörü ise bugün kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilen bir sektör haline gelmiş ve bugün büyük pazar payları ile evren ekonomisinde yerlerini almışlardır. Ariston elektrikli ev aletlerinin pazar payında bugün büyük yeri olan Ariston markası ise geçen seneden bu yana Ariston buzdolabı, Ariston bulaşık makinesi, Ariston çamaşır makinesi, Ariston klima üreterek sektördeki varlığını korumuş ve bugün ülkemiz dahil olmak üzere dünyanın birçok noktasında tüketiciler ile Ariston markasını buluşturmuştur.Bugün Gaziantep’de ise çeşitli bayiler aracılığı ile satışını yapan Ariston markası halen müşteriler tarafından oldukça yelemekte ve beyaz eşya gurubunda marka tercihlerinde ilk sıralardaki yerini almaktadır. Profosyoneş fabrikaları ile üretimlerini sürdüren ve global anlayışla çalışmalarına devam eden Ariston markası bugün kâr oranlarını yükselterek müşterilerinin taleplerine yeniliklerle ile cevap vermektedir.Bugün sundugu cihazlardaki ileri teknoloji ile göz kamaştıran Ariston markası ürün çeşitliliğini arttırarak piyasadaki yerini korumaya devam etmektedir. Beyaz eşya firmamız müşteri talebi doğrultusunda özel Ariston servis olarak hizmet vermektedir.

Ariston Servisi | Teknik Destek
Gaziantep’de uzun yıllar önce kurulan firmamız Ariston marka beyaz eşya veya klima kullanan müşterilerimize teknik destek verebilmek amacı ile kurulmuştur. Kuruluş aşamasında Şehitkamil, Şahinbey, Karataş, Merveşehir, Gazikent, Binevler, Sarıgüllük gibi birkaç bölgeye hizmet veren Ariston Özel teknik servisimiz bugün Gaziantep’in birçok noktasında Ariston teknik servis destek hizmeti sunabilmektedir. Donanımlı beyaz eşya servis araçları ile Ariston tüketicilerin teknik sorunlarına çözüm veren Gaziantep Ariston Servisi bugün sunduğu hizmetler sonucunda müşterilerine 1 yıl garantili Ariston teknik destek sağlamaktadır.Buzdolabı tamiri, buzdolabı servisi, bakımı, bulaşık makinesi tamiri, klima tamiri ,klima bakımı, klima montajı ,klima demontajı (sökümü) yapabilen Ariston teknik özel servisimiz oluşturduğu güçlü ekibi ve iletişim merkezleri ile müşteri portöyünü arttırmakta misyon ve vizyonları doğrultusunda ilerleyişini sürdürmektedir. İstatistik verilere göre bir önceki yıla oranla %45 günlük teknik servis kapasitesi artışını sürdüren ekibimiz bugün özel Ariston Servisi olarak müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir.Hizmet verdiği ilk yıllarda sadece belirli ilçelere teknik destek sunabilen servisimiz bugün Ariston cihazlar için Gaziantep’de 50 noktaya aynı gün içerisinde Ariston beyaz esya servis hizmeti sunabilmektedir.

”Sizde Gaziantep’de ikamet ediyor ve Ariston marka beyaz eşyalarınızda teknik sorun arıza yaşıyorsanız bizlere Ariston çagrı merkezi telefon numaralarımızdan çalışma saatleri içerisinde veya dışarısında ulaşabilir cihazınız kapsamında veya teknik sorununuz kapsamında en kısa sürede teknik destek, yardım alabilirsiniz.Bizler Gaziantep Ariston Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin çağrılarını yanıtlamaktanve sorunlarına çözüm saglamaktan memnuniyet duyacağız.”
Teknik Destek Sunduğumuz Ariston Marka Ürünler
Bu sayfa üzerinden Gaziantep Ariston Servisi‘nin teknik destek alanında (bakım,onarım,arıza tespiti) sunduğu beyaz eşyaları inceleyebilirsiniz. Eğer sizinde ev aletleriniz aşağıda belirtilen veya aşağıda anlatılandan farklı bir arıza söz konusu ise en kısa sürede bizimle iletişime geçip servis arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

 

Ariston Buzdolabı Servisi
Buzdolabı soğutmuyor.
Buzdolabı çalışmıyor.
Buzdolabı su damlatıyor
Buzdolabı sesli çalışıyor.
Ariston Buzdolabı kapısı kapanmıyor
Buzdolabının iç lambası yanmıyor
Ariston Buzdolabı sürekli alarm veriyor
Buzdolabından kokular geliyor.
Buzdolabının gövdesi ısınıyor.
Ariston Buzdolabı kapısı yön değişikliği

Ariston Bulaşık Makinesi Servisi
Bulaşıkların çizik çıkması
Ariston bulaşık makinesinin su almaması
Ariston bulaşık makinesinin su boşaltmaması
Yıkama esnasında temiz yıkamaması
Bulaşık makinesinde bulaşıkların kokulu çıkması
Bulaşık makinesinin su akıtması
Cihazın çalışırken sigorta attırması

 

Ariston Çamaşır Makinesi Servisi
Makinenin suyu boşaltmaması
Ariston çamaşır makinesinin su almaması
Çamaşırların yıkama sonrasında yırtık çıkması
Çamaşır makinesinin su akıtması
Çamaşır makinesinin sesli çalışması
Makinenin deterjan almaması
Çamaşır makinesinin sıkma yapmaması

 

İNDESİT TEKNİK SERVİSİ GAZİANTEP


İNDESİT CAGRI MERKEZİ 0342 323 37 44

İndesit Servisi Arıza Tespiti 
İndesit beyaz eşya elektrikli ev aletlerinde alanında uzman teknik ekibimizle arıza tespiti konusunda teknik destek almak ve arıza kaydı oluşturmak isterseniz İndesit servisi olarak bizlere telefon kadar uzaktasınız

İndesit Servisi Onarım & Tamir& Tamir
İndesit marka cihazınızın onarımını yaptırmak istiyorsanız Gaziantep’de tüm bölgelere hizmet veren teknik destek ekibimize ulaşabilir en kısa sürede İndesit cihazınızı tamir ettirebilirsiniz.

İndesit Servisi Bakım İşlemleri
Gaziantep İndesit Servisi olarak Gaziantep’de İndesit marka klimaların ve çeşitli ev aletlerinin bakımını yaptırmak isterseniz Gaziantep İndesit Servisine telefon numaralarımızdan en kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Uzun yıllardan bu yana Gaziantep ve çevresinde servis ağını kuran ve bugünlere kadar gelerek Gaziantep bölgesinde İndesit cihazların tamirini ve bakımını yapan servisimiz yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile bugün misyon ve vizyonları doğrultusunda ilerlemektedir. Gaziantep İndesit Servisi olarak bugün birçok bölgeye müşteri memnuniyeti, uygun düşük fiyat garantisi, donanımlı teknik servis araçları gibi avantajları ile hizmet veren servisimiz genel verilere göre her geçen gün servis kapasitesini yükseltmeye devam etmektedir.
Özel sektörler teknoloji çağının trenleri olmuş ve bugünlere kadar gelerek müşterilerinin karşısına yeniliklerle çıkan iş daalları haline gelmişlerdir. İndesit elektrikli ev aletleri sektörü ise bugün kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilen bir sektör haline gelmiş ve bugün büyük pazar payları ile evren ekonomisinde yerlerini almışlardır. İndesit elektrikli ev aletlerinin pazar payında bugün büyük yeri olan İndesit markası ise geçen seneden bu yana İndesit buzdolabı, İndesit bulaşık makinesi, İndesit çamaşır makinesi, İndesit klima üreterek sektördeki varlığını korumuş ve bugün ülkemiz dahil olmak üzere dünyanın birçok noktasında tüketiciler ile İndesit markasını buluşturmuştur.Bugün Gaziantep’de ise çeşitli bayiler aracılığı ile satışını yapan İndesit markası halen müşteriler tarafından oldukça yelemekte ve beyaz eşya gurubunda marka tercihlerinde ilk sıralardaki yerini almaktadır. Profosyoneş fabrikaları ile üretimlerini sürdüren ve global anlayışla çalışmalarına devam eden İndesit markası bugün kâr oranlarını yükselterek müşterilerinin taleplerine yeniliklerle ile cevap vermektedir.Bugün sundugu cihazlardaki ileri teknoloji ile göz kamaştıran İndesit markası ürün çeşitliliğini arttırarak piyasadaki yerini korumaya devam etmektedir. Beyaz eşya firmamız müşteri talebi doğrultusunda özel İndesit servis olarak hizmet vermektedir.

İndesit Servisi | Teknik Destek
Gaziantep’de uzun yıllar önce kurulan firmamız İndesit marka beyaz eşya veya klima kullanan müşterilerimize teknik destek verebilmek amacı ile kurulmuştur. Kuruluş aşamasında Şehitkamil, Şahinbey, Karataş, Merveşehir, Gazikent, Binevler, Sarıgüllük gibi birkaç bölgeye hizmet veren İndesit Özel teknik servisimiz bugün Gaziantep’in birçok noktasında İndesit teknik servis destek hizmeti sunabilmektedir. Donanımlı beyaz eşya servis araçları ile İndesit tüketicilerin teknik sorunlarına çözüm veren Gaziantep İndesit Servisi bugün sunduğu hizmetler sonucunda müşterilerine 1 yıl garantili İndesit teknik destek sağlamaktadır.Buzdolabı tamiri, buzdolabı servisi, bakımı, bulaşık makinesi tamiri, klima tamiri ,klima bakımı, klima montajı ,klima demontajı (sökümü) yapabilen İndesit teknik özel servisimiz oluşturduğu güçlü ekibi ve iletişim merkezleri ile müşteri portöyünü arttırmakta misyon ve vizyonları doğrultusunda ilerleyişini sürdürmektedir. İstatistik verilere göre bir önceki yıla oranla %45 günlük teknik servis kapasitesi artışını sürdüren ekibimiz bugün özel İndesit Servisi olarak müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir.Hizmet verdiği ilk yıllarda sadece belirli ilçelere teknik destek sunabilen servisimiz bugün İndesit cihazlar için Gaziantep’de 50 noktaya aynı gün içerisinde İndesit beyaz esya servis hizmeti sunabilmektedir.

”Sizde Gaziantep’de ikamet ediyor ve İndesit marka beyaz eşyalarınızda teknik sorun arıza yaşıyorsanız bizlere İndesit çagrı merkezi telefon numaralarımızdan çalışma saatleri içerisinde veya dışarısında ulaşabilir cihazınız kapsamında veya teknik sorununuz kapsamında en kısa sürede teknik destek, yardım alabilirsiniz.Bizler Gaziantep İndesit Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin çağrılarını yanıtlamaktanve sorunlarına çözüm saglamaktan memnuniyet duyacağız.”
Teknik Destek Sunduğumuz İndesit Marka Ürünler
Bu sayfa üzerinden Gaziantep İndesit Servisi‘nin teknik destek alanında (bakım,onarım,arıza tespiti) sunduğu beyaz eşyaları inceleyebilirsiniz. Eğer sizinde ev aletleriniz aşağıda belirtilen veya aşağıda anlatılandan farklı bir arıza söz konusu ise en kısa sürede bizimle iletişime geçip servis arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

 

İndesit Buzdolabı Servisi
Buzdolabı soğutmuyor.
Buzdolabı çalışmıyor.
Buzdolabı su damlatıyor
Buzdolabı sesli çalışıyor.
İndesit Buzdolabı kapısı kapanmıyor
Buzdolabının iç lambası yanmıyor
İndesit Buzdolabı sürekli alarm veriyor
Buzdolabından kokular geliyor.
Buzdolabının gövdesi ısınıyor.
İndesit Buzdolabı kapısı yön değişikliği

İndesit Bulaşık Makinesi Servisi
Bulaşıkların çizik çıkması
İndesit bulaşık makinesinin su almaması
İndesit bulaşık makinesinin su boşaltmaması
Yıkama esnasında temiz yıkamaması
Bulaşık makinesinde bulaşıkların kokulu çıkması
Bulaşık makinesinin su akıtması
Cihazın çalışırken sigorta attırması

 

İndesit Çamaşır Makinesi Servisi
Makinenin suyu boşaltmaması
İndesit çamaşır makinesinin su almaması
Çamaşırların yıkama sonrasında yırtık çıkması
Çamaşır makinesinin su akıtması
Çamaşır makinesinin sesli çalışması
Makinenin deterjan almaması
Çamaşır makinesinin sıkma yapmaması

 

PROFİLO TEKNİK SERVİS GAZİANTEP


PROFİLO CAGRI MERKEZİ 0342 323 37 44

Profilo Servisi Arıza Tespiti 
Profilo beyaz eşya elektrikli ev aletlerinde alanında uzman teknik ekibimizle arıza tespiti konusunda teknik destek almak ve arıza kaydı oluşturmak isterseniz Profilo servisi olarak bizlere telefon kadar uzaktasınız

Profilo Servisi Onarım & Tamir& Tamir
Profilo marka cihazınızın onarımını yaptırmak istiyorsanız Gaziantep’de tüm bölgelere hizmet veren teknik destek ekibimize ulaşabilir en kısa sürede Profilo cihazınızı tamir ettirebilirsiniz.

Profilo Servisi Bakım İşlemleri
Gaziantep Profilo Servisi olarak Gaziantep’de Profilo marka klimaların ve çeşitli ev aletlerinin bakımını yaptırmak isterseniz Gaziantep Profilo Servisine telefon numaralarımızdan en kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Uzun yıllardan bu yana Gaziantep ve çevresinde servis ağını kuran ve bugünlere kadar gelerek Gaziantep bölgesinde Profilo cihazların tamirini ve bakımını yapan servisimiz yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile bugün misyon ve vizyonları doğrultusunda ilerlemektedir. Gaziantep Profilo Servisi olarak bugün birçok bölgeye müşteri memnuniyeti, uygun düşük fiyat garantisi, donanımlı teknik servis araçları gibi avantajları ile hizmet veren servisimiz genel verilere göre her geçen gün servis kapasitesini yükseltmeye devam etmektedir.
Özel sektörler teknoloji çağının trenleri olmuş ve bugünlere kadar gelerek müşterilerinin karşısına yeniliklerle çıkan iş daalları haline gelmişlerdir. Profilo elektrikli ev aletleri sektörü ise bugün kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilen bir sektör haline gelmiş ve bugün büyük pazar payları ile evren ekonomisinde yerlerini almışlardır. Profilo elektrikli ev aletlerinin pazar payında bugün büyük yeri olan Profilo markası ise geçen seneden bu yana Profilo buzdolabı, Profilo bulaşık makinesi, Profilo çamaşır makinesi, Profilo klima üreterek sektördeki varlığını korumuş ve bugün ülkemiz dahil olmak üzere dünyanın birçok noktasında tüketiciler ile Profilo markasını buluşturmuştur.Bugün Gaziantep’de ise çeşitli bayiler aracılığı ile satışını yapan Profilo markası halen müşteriler tarafından oldukça yelemekte ve beyaz eşya gurubunda marka tercihlerinde ilk sıralardaki yerini almaktadır. Profosyoneş fabrikaları ile üretimlerini sürdüren ve global anlayışla çalışmalarına devam eden Profilo markası bugün kâr oranlarını yükselterek müşterilerinin taleplerine yeniliklerle ile cevap vermektedir.Bugün sundugu cihazlardaki ileri teknoloji ile göz kamaştıran Profilo markası ürün çeşitliliğini arttırarak piyasadaki yerini korumaya devam etmektedir. Beyaz eşya firmamız müşteri talebi doğrultusunda özel Profilo servis olarak hizmet vermektedir.

Profilo Servisi | Teknik Destek
Gaziantep’de uzun yıllar önce kurulan firmamız Profilo marka beyaz eşya veya klima kullanan müşterilerimize teknik destek verebilmek amacı ile kurulmuştur. Kuruluş aşamasında Şehitkamil, Şahinbey, Karataş, Merveşehir, Gazikent, Binevler, Sarıgüllük gibi birkaç bölgeye hizmet veren Profilo Özel teknik servisimiz bugün Gaziantep’in birçok noktasında Profilo teknik servis destek hizmeti sunabilmektedir. Donanımlı beyaz eşya servis araçları ile Profilo tüketicilerin teknik sorunlarına çözüm veren Gaziantep Profilo Servisi bugün sunduğu hizmetler sonucunda müşterilerine 1 yıl garantili Profilo teknik destek sağlamaktadır.Buzdolabı tamiri, buzdolabı servisi, bakımı, bulaşık makinesi tamiri, klima tamiri ,klima bakımı, klima montajı ,klima demontajı (sökümü) yapabilen Profilo teknik özel servisimiz oluşturduğu güçlü ekibi ve iletişim merkezleri ile müşteri portöyünü arttırmakta misyon ve vizyonları doğrultusunda ilerleyişini sürdürmektedir. İstatistik verilere göre bir önceki yıla oranla %45 günlük teknik servis kapasitesi artışını sürdüren ekibimiz bugün özel Profilo Servisi olarak müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir.Hizmet verdiği ilk yıllarda sadece belirli ilçelere teknik destek sunabilen servisimiz bugün Profilo cihazlar için Gaziantep’de 50 noktaya aynı gün içerisinde Profilo beyaz esya servis hizmeti sunabilmektedir.

”Sizde Gaziantep’de ikamet ediyor ve Profilo marka beyaz eşyalarınızda teknik sorun arıza yaşıyorsanız bizlere Profilo çagrı merkezi telefon numaralarımızdan çalışma saatleri içerisinde veya dışarısında ulaşabilir cihazınız kapsamında veya teknik sorununuz kapsamında en kısa sürede teknik destek, yardım alabilirsiniz.Bizler Gaziantep Profilo Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin çağrılarını yanıtlamaktanve sorunlarına çözüm saglamaktan memnuniyet duyacağız.”
Teknik Destek Sunduğumuz Profilo Marka Ürünler
Bu sayfa üzerinden Gaziantep Profilo Servisi‘nin teknik destek alanında (bakım,onarım,arıza tespiti) sunduğu beyaz eşyaları inceleyebilirsiniz. Eğer sizinde ev aletleriniz aşağıda belirtilen veya aşağıda anlatılandan farklı bir arıza söz konusu ise en kısa sürede bizimle iletişime geçip servis arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

 

Profilo Buzdolabı Servisi
Buzdolabı soğutmuyor.
Buzdolabı çalışmıyor.
Buzdolabı su damlatıyor
Buzdolabı sesli çalışıyor.
Profilo Buzdolabı kapısı kapanmıyor
Buzdolabının iç lambası yanmıyor
Profilo Buzdolabı sürekli alarm veriyor
Buzdolabından kokular geliyor.
Buzdolabının gövdesi ısınıyor.
Profilo Buzdolabı kapısı yön değişikliği

Profilo Bulaşık Makinesi Servisi
Bulaşıkların çizik çıkması
Profilo bulaşık makinesinin su almaması
Profilo bulaşık makinesinin su boşaltmaması
Yıkama esnasında temiz yıkamaması
Bulaşık makinesinde bulaşıkların kokulu çıkması
Bulaşık makinesinin su akıtması
Cihazın çalışırken sigorta attırması

 

Profilo Çamaşır Makinesi Servisi
Makinenin suyu boşaltmaması
Profilo çamaşır makinesinin su almaması
Çamaşırların yıkama sonrasında yırtık çıkması
Çamaşır makinesinin su akıtması
Çamaşır makinesinin sesli çalışması
Makinenin deterjan almaması
Çamaşır makinesinin sıkma yapmaması

 

SİEMENS TEKNİK SERVİS GAZİANTEP

SİEMENS CAGRI MERKEZİ 0342 323 37 44
Siemens Servisi Arıza Tespiti 
Siemens beyaz eşya elektrikli ev aletlerinde alanında uzman teknik ekibimizle arıza tespiti konusunda teknik destek almak ve arıza kaydı oluşturmak isterseniz Siemens servisi olarak bizlere telefon kadar uzaktasınız

Siemens Servisi Onarım & Tamir& Tamir
Siemens marka cihazınızın onarımını yaptırmak istiyorsanız Gaziantep’de tüm bölgelere hizmet veren teknik destek ekibimize ulaşabilir en kısa sürede Siemens cihazınızı tamir ettirebilirsiniz.

Siemens Servisi Bakım İşlemleri
Gaziantep Siemens Servisi olarak Gaziantep’de Siemens marka klimaların ve çeşitli ev aletlerinin bakımını yaptırmak isterseniz Gaziantep Siemens Servisine telefon numaralarımızdan en kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Uzun yıllardan bu yana Gaziantep ve çevresinde servis ağını kuran ve bugünlere kadar gelerek Gaziantep bölgesinde Siemens cihazların tamirini ve bakımını yapan servisimiz yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile bugün misyon ve vizyonları doğrultusunda ilerlemektedir. Gaziantep Siemens Servisi olarak bugün birçok bölgeye müşteri memnuniyeti, uygun düşük fiyat garantisi, donanımlı teknik servis araçları gibi avantajları ile hizmet veren servisimiz genel verilere göre her geçen gün servis kapasitesini yükseltmeye devam etmektedir.
Özel sektörler teknoloji çağının trenleri olmuş ve bugünlere kadar gelerek müşterilerinin karşısına yeniliklerle çıkan iş daalları haline gelmişlerdir. Siemens elektrikli ev aletleri sektörü ise bugün kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilen bir sektör haline gelmiş ve bugün büyük pazar payları ile evren ekonomisinde yerlerini almışlardır. Siemens elektrikli ev aletlerinin pazar payında bugün büyük yeri olan Siemens markası ise geçen seneden bu yana Siemens buzdolabı, Siemens bulaşık makinesi, Siemens çamaşır makinesi, Siemens klima üreterek sektördeki varlığını korumuş ve bugün ülkemiz dahil olmak üzere dünyanın birçok noktasında tüketiciler ile Siemens markasını buluşturmuştur.Bugün Gaziantep’de ise çeşitli bayiler aracılığı ile satışını yapan Siemens markası halen müşteriler tarafından oldukça yelemekte ve beyaz eşya gurubunda marka tercihlerinde ilk sıralardaki yerini almaktadır. Profosyoneş fabrikaları ile üretimlerini sürdüren ve global anlayışla çalışmalarına devam eden Siemens markası bugün kâr oranlarını yükselterek müşterilerinin taleplerine yeniliklerle ile cevap vermektedir.Bugün sundugu cihazlardaki ileri teknoloji ile göz kamaştıran Siemens markası ürün çeşitliliğini arttırarak piyasadaki yerini korumaya devam etmektedir. Beyaz eşya firmamız müşteri talebi doğrultusunda özel Siemens servis olarak hizmet vermektedir.

Siemens Servisi | Teknik Destek
Gaziantep’de uzun yıllar önce kurulan firmamız Siemens marka beyaz eşya veya klima kullanan müşterilerimize teknik destek verebilmek amacı ile kurulmuştur. Kuruluş aşamasında Şehitkamil, Şahinbey, Karataş, Merveşehir, Gazikent, Binevler, Sarıgüllük gibi birkaç bölgeye hizmet veren Siemens Özel teknik servisimiz bugün Gaziantep’in birçok noktasında Siemens teknik servis destek hizmeti sunabilmektedir. Donanımlı beyaz eşya servis araçları ile Siemens tüketicilerin teknik sorunlarına çözüm veren Gaziantep Siemens Servisi bugün sunduğu hizmetler sonucunda müşterilerine 1 yıl garantili Siemens teknik destek sağlamaktadır.Buzdolabı tamiri, buzdolabı servisi, bakımı, bulaşık makinesi tamiri, klima tamiri ,klima bakımı, klima montajı ,klima demontajı (sökümü) yapabilen Siemens teknik özel servisimiz oluşturduğu güçlü ekibi ve iletişim merkezleri ile müşteri portöyünü arttırmakta misyon ve vizyonları doğrultusunda ilerleyişini sürdürmektedir. İstatistik verilere göre bir önceki yıla oranla %45 günlük teknik servis kapasitesi artışını sürdüren ekibimiz bugün özel Siemens Servisi olarak müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir.Hizmet verdiği ilk yıllarda sadece belirli ilçelere teknik destek sunabilen servisimiz bugün Siemens cihazlar için Gaziantep’de 50 noktaya aynı gün içerisinde Siemens beyaz esya servis hizmeti sunabilmektedir.

”Sizde Gaziantep’de ikamet ediyor ve Siemens marka beyaz eşyalarınızda teknik sorun arıza yaşıyorsanız bizlere Siemens çagrı merkezi telefon numaralarımızdan çalışma saatleri içerisinde veya dışarısında ulaşabilir cihazınız kapsamında veya teknik sorununuz kapsamında en kısa sürede teknik destek, yardım alabilirsiniz.Bizler Gaziantep Siemens Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin çağrılarını yanıtlamaktanve sorunlarına çözüm saglamaktan memnuniyet duyacağız.”
Teknik Destek Sunduğumuz Siemens Marka Ürünler
Bu sayfa üzerinden Gaziantep Siemens Servisi‘nin teknik destek alanında (bakım,onarım,arıza tespiti) sunduğu beyaz eşyaları inceleyebilirsiniz. Eğer sizinde ev aletleriniz aşağıda belirtilen veya aşağıda anlatılandan farklı bir arıza söz konusu ise en kısa sürede bizimle iletişime geçip servis arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

 

Siemens Buzdolabı Servisi
Buzdolabı soğutmuyor.
Buzdolabı çalışmıyor.
Buzdolabı su damlatıyor
Buzdolabı sesli çalışıyor.
Siemens Buzdolabı kapısı kapanmıyor
Buzdolabının iç lambası yanmıyor
Siemens Buzdolabı sürekli alarm veriyor
Buzdolabından kokular geliyor.
Buzdolabının gövdesi ısınıyor.
Siemens Buzdolabı kapısı yön değişikliği

Siemens Bulaşık Makinesi Servisi
Bulaşıkların çizik çıkması
Siemens bulaşık makinesinin su almaması
Siemens bulaşık makinesinin su boşaltmaması
Yıkama esnasında temiz yıkamaması
Bulaşık makinesinde bulaşıkların kokulu çıkması
Bulaşık makinesinin su akıtması
Cihazın çalışırken sigorta attırması

 

Siemens Çamaşır Makinesi Servisi
Makinenin suyu boşaltmaması
Siemens çamaşır makinesinin su almaması
Çamaşırların yıkama sonrasında yırtık çıkması
Çamaşır makinesinin su akıtması
Çamaşır makinesinin sesli çalışması
Makinenin deterjan almaması
Çamaşır makinesinin sıkma yapmaması

BOSCH TEKNİK SERVİS GAZİANTEP


BOSCH CAGRI MERKEZİ 0342 323 37 44

Bosch Servisi Arıza Tespiti 
Bosch beyaz eşya elektrikli ev aletlerinde alanında uzman teknik ekibimizle arıza tespiti konusunda teknik destek almak ve arıza kaydı oluşturmak isterseniz Bosch servisi olarak bizlere telefon kadar uzaktasınız

Bosch Servisi Onarım & Tamir& Tamir
Bosch marka cihazınızın onarımını yaptırmak istiyorsanız Gaziantep’de tüm bölgelere hizmet veren teknik destek ekibimize ulaşabilir en kısa sürede Bosch cihazınızı tamir ettirebilirsiniz.

Bosch Servisi Bakım İşlemleri
Gaziantep Bosch Servisi olarak Gaziantep’de Bosch marka klimaların ve çeşitli ev aletlerinin bakımını yaptırmak isterseniz Gaziantep Bosch Servisine telefon numaralarımızdan en kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Uzun yıllardan bu yana Gaziantep ve çevresinde servis ağını kuran ve bugünlere kadar gelerek Gaziantep bölgesinde Bosch cihazların tamirini ve bakımını yapan servisimiz yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile bugün misyon ve vizyonları doğrultusunda ilerlemektedir. Gaziantep Bosch Servisi olarak bugün birçok bölgeye müşteri memnuniyeti, uygun düşük fiyat garantisi, donanımlı teknik servis araçları gibi avantajları ile hizmet veren servisimiz genel verilere göre her geçen gün servis kapasitesini yükseltmeye devam etmektedir.
Özel sektörler teknoloji çağının trenleri olmuş ve bugünlere kadar gelerek müşterilerinin karşısına yeniliklerle çıkan iş daalları haline gelmişlerdir. Bosch elektrikli ev aletleri sektörü ise bugün kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilen bir sektör haline gelmiş ve bugün büyük pazar payları ile evren ekonomisinde yerlerini almışlardır. Bosch elektrikli ev aletlerinin pazar payında bugün büyük yeri olan Bosch markası ise geçen seneden bu yana bosch buzdolabı, bosch bulaşık makinesi, bosch çamaşır makinesi, bosch klima üreterek sektördeki varlığını korumuş ve bugün ülkemiz dahil olmak üzere dünyanın birçok noktasında tüketiciler ile Bosch markasını buluşturmuştur.Bugün Gaziantep’de ise çeşitli bayiler aracılığı ile satışını yapan Bosch markası halen müşteriler tarafından oldukça yelemekte ve beyaz eşya gurubunda marka tercihlerinde ilk sıralardaki yerini almaktadır. Profosyoneş fabrikaları ile üretimlerini sürdüren ve global anlayışla çalışmalarına devam eden Bosch markası bugün kâr oranlarını yükselterek müşterilerinin taleplerine yeniliklerle ile cevap vermektedir.Bugün sundugu cihazlardaki ileri teknoloji ile göz kamaştıran Bosch markası ürün çeşitliliğini arttırarak piyasadaki yerini korumaya devam etmektedir. Beyaz eşya firmamız müşteri talebi doğrultusunda özel bosch servis olarak hizmet vermektedir.

Bosch Servisi | Teknik Destek
Gaziantep’de uzun yıllar önce kurulan firmamız Bosch marka beyaz eşya veya klima kullanan müşterilerimize teknik destek verebilmek amacı ile kurulmuştur. Kuruluş aşamasında Şehitkamil, Şahinbey, Karataş, Merveşehir, Gazikent, Binevler, Sarıgüllük gibi birkaç bölgeye hizmet veren Bosch Özel teknik servisimiz bugün Gaziantep’in birçok noktasında bosch teknik servis destek hizmeti sunabilmektedir. Donanımlı beyaz eşya servis araçları ile Bosch tüketicilerin teknik sorunlarına çözüm veren Gaziantep Bosch Servisi bugün sunduğu hizmetler sonucunda müşterilerine 1 yıl garantili bosch teknik destek sağlamaktadır.Buzdolabı tamiri, buzdolabı servisi, bakımı, bulaşık makinesi tamiri, klima tamiri ,klima bakımı, klima montajı ,klima demontajı (sökümü) yapabilen bosch teknik özel servisimiz oluşturduğu güçlü ekibi ve iletişim merkezleri ile müşteri portöyünü arttırmakta misyon ve vizyonları doğrultusunda ilerleyişini sürdürmektedir. İstatistik verilere göre bir önceki yıla oranla %45 günlük teknik servis kapasitesi artışını sürdüren ekibimiz bugün özel Bosch Servisi olarak müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir.Hizmet verdiği ilk yıllarda sadece belirli ilçelere teknik destek sunabilen servisimiz bugün Bosch cihazlar için Gaziantep’de 50 noktaya aynı gün içerisinde bosch beyaz esya servis hizmeti sunabilmektedir.

”Sizde Gaziantep’de ikamet ediyor ve Bosch marka beyaz eşyalarınızda teknik sorun arıza yaşıyorsanız bizlere Bosch çagrı merkezi telefon numaralarımızdan çalışma saatleri içerisinde veya dışarısında ulaşabilir cihazınız kapsamında veya teknik sorununuz kapsamında en kısa sürede teknik destek, yardım alabilirsiniz.Bizler Gaziantep Bosch Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin çağrılarını yanıtlamaktanve sorunlarına çözüm saglamaktan memnuniyet duyacağız.”
Teknik Destek Sunduğumuz Bosch Marka Ürünler
Bu sayfa üzerinden Gaziantep Bosch Servisi‘nin teknik destek alanında (bakım,onarım,arıza tespiti) sunduğu beyaz eşyaları inceleyebilirsiniz. Eğer sizinde ev aletleriniz aşağıda belirtilen veya aşağıda anlatılandan farklı bir arıza söz konusu ise en kısa sürede bizimle iletişime geçip servis arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

 

Bosch Buzdolabı Servisi
Buzdolabı soğutmuyor.
Buzdolabı çalışmıyor.
Buzdolabı su damlatıyor
Buzdolabı sesli çalışıyor.
Bosch Buzdolabı kapısı kapanmıyor
Buzdolabının iç lambası yanmıyor
Bosch Buzdolabı sürekli alarm veriyor
Buzdolabından kokular geliyor.
Buzdolabının gövdesi ısınıyor.
Bosch Buzdolabı kapısı yön değişikliği

Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
Bulaşıkların çizik çıkması
Bosch bulaşık makinesinin su almaması
Bosch bulaşık makinesinin su boşaltmaması
Yıkama esnasında temiz yıkamaması
Bulaşık makinesinde bulaşıkların kokulu çıkması
Bulaşık makinesinin su akıtması
Cihazın çalışırken sigorta attırması

 

Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
Makinenin suyu boşaltmaması
Bosch çamaşır makinesinin su almaması
Çamaşırların yıkama sonrasında yırtık çıkması
Çamaşır makinesinin su akıtması
Çamaşır makinesinin sesli çalışması
Makinenin deterjan almaması
Çamaşır makinesinin sıkma yapmaması

 

SERVİS MERKEZİNİ ARA