Merkez Şube: Dülük Baba Mah/Eski Dülük Cad/No:67/A

Şehitkamil/Gaziantep.

Mail Adresi:

ertekgroup@gmail.com

Çagrı Merkezi Numaraları

  • Gaziantep: 0342 323 37 44
  • Aydın:         0534 791 74 33
  • Mersin:        0534 791 74 33
  • Antalya:       0539 883 84 34

GAZİANTEP DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ - 323 37 44

Gaziantep Kombi Teknik Servis Hizmetleri

DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ GAZİANTEP

GAZİANTEP DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ 

Kombi tamiri, elektronik kart arızaları, anakart sorunları,ateşleme arızası ve benzeri sorunların bakımı, onarımı konusunda Gaziantep ilinde sizlere servis hizmeti vermekteyiz. Demirdöküm kombilerinizin petek temizleme konusunda gerekli bilgiye sahip elemanlarımız tecrübelerini sizler için kullanmaktadır. Demirdöküm kombi tamir teknik donanıma sahip servis ekibimiz le hermatik, bacalı ve yoğuşmalı tüm Demirdöküm modellerin arıza tamirini ve parça değişimini mesleğin bize yıllardır verdiği deneyim ile en iyi şekilde yapıyoruz.
Dünyanın en çevreci ve ekonomik yakıtı olan doğalgaz kullanımının yayınlaşmasıyla birlikte talep artan Demirdöküm kombi kullanımında kombi teknik servisleri de hayatımızda büyük bir önem arz etmektedir.

Gaziantep Demirdöküm Kombi tamiri, bakımı, onarımı, arızaları gibi her türlü bildiriminize kaliteliyi ilke edinmiş profosyonel ”Demirdöküm teknik servis” kuruluşumuz kombi servisçiliği alanında en iyi ve kaliteli hizmeti uzman teknisyenleri ile siz değerli kombi kullanıcılarına sunmaktadır.

Demirdöküm Kombi tamir servisi ekiplerimiz kombi ve termisifonlarınızın bakımını gerçekleştirirken kombinizde daha önce belirli zaman aralıklarında gerçekleşmiş olan teknik arızaları dillendirirseniz veya arada sırada tekrarlayan elektronik kart  hata kod arızaları (eror code) söylemeniz halinde çalışanlarımız kombi arızalarının ortaya çıkarabilecek olan tüm yedek parça aksanınnda gerekli kontrolleri saglayarak cihazınızın güvende olmasını saglamaktadır.

Gaziantep Demirdöküm Kombi servisçiliği alanında güvenilir bir adres arayanlar için profesyonel güler yüzlü ve cihazlarınızın arıza tespiti konusunda gerekli donanıma sahip ekibimiz ile Gaziantep ilinin Şehitkamil bölgesinden tüm Antep geneline Demirdöküm kombi teknik servis hizmeti saglamaktayız.

Gaziantep Demirdöküm kombi tamir servisi olarak hizmet verdiğimiz ilçeler

Gaziantep’de Demirdöküm kombi servis hizmeti verdiğimiz ilçe ve semtler,  Gaziantep ilinin 9 ilçesine ”Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkamil, Yavuzeli” ve 775 mahallesine Demirdöküm Kombi teknik servis hizmetini götürmekteyiz. Gaziantep ilçesinden biris olan Şehitkamil, Şahinbey, Binevler, Karataş, Merveşehir, 7 Tepe, Aktoprak, Sam, Karagöz, Güvenevler, Sarıgüllük, Akkent, Beykent, Emeki Batıkent, Bülbülzade, Perilikaya, Düztepe, Mevlana, Ünaldı, Konak, Fidanlık, Güllüce, Fidanlık, 8 Şubat,Mavikent, Çiksorut  gibi bölgelere Demirdöküm kombi servis hizmet isaglamaktayız.

Her evin ihtiyacı olan Kombi ve Termisifon genellikle soguk havaların yaklaşmasıyla başlayan kış aylarında evlerimizin ısınması açısından daha ön planda yer almaktadır. Demirdöküm Kombi Bakımı Petek temizligi ve tamiratı hususunda firmamızın uzaman kadrosu ile sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan kuruluşumuz tarafından itina ile yapılmaktadır. Termisifon kullanan müşteriler kombiye oranla ülkemizde daha az bir kitleye sahiptir çünki kombiler termisifonlar gibi evlerimizin ısınmasında yardımcı olmamaktadır. Gaziantep Ertek Group Beyaz Eşya & Klima & Kombi Teknik Servisi Olarak Kombi ve Termisifon Arızalarınızda her zaman bir telefon uzagınızdayız.

Dikkat !
Evlerimizde, iş yerlerinde ve ofislerde kullanmakta olduğumuz Demirdöküm kombi ve Demirdöküm termisifonlarınızın verimini artırmak, ömrünü uzatmak enerji tasarrufu sağlamak için yıllık genel bakımını kış ayları yaklaşmadan yaptırınız.

admin

2 Şu ana kadar yapılmış yorumlar

Ahmet taşYayın tarihi 3:23 am - Kas 1, 2021

Arkadaşlar işlerined gayet iyiler herkeze tavsiye ederim

Feriz BulutYayın tarihi 10:25 am - Nis 25, 2022

arkadaşlar işlerinde gayet başarılılar kombimin sorununu gün içinde hallettiler hemde yetkili servisten daha uygun fiyata herkeze tavsıye ederım

Bir cevap yazın

SERVİS MERKEZİNİ ARA